mc09
mc09 napisał na forum gry S.K.I.L.L
Broń temat ogólny Możesz doładować cash i w sklepie kupić sobie kamuflaż na nią. Cash doładowujesz oczywiście za prawdziwe pieniądze. A jeśli chcesz mieć bronie chromowane to musisz kupić VIP'a go też kupujesz za cash, a co się z tym wiąże też musisz doładować cash. Jednak czasem w eventach można zdobyć jakieś camo, czasem na ileś tam dni, a czasem nawet i na stałe ;)
mc09
mc09 napisał na forum gry S.K.I.L.L
jak zaprosić znajomych do gry? Zależy o co ci chodzi ? Jeśli twój znajomy i ty macie konto w Skill'u to ktoryś z was musi wejść w kumple(lewy dolny róg) i kliknąć w taką postać z krzyżykiem (+) i wpisyać nick drugiej osoby. Wtedy osoba zapraszana Dostanie powiadomienie (lewy dolny róg) z czerwonym wykżyknikiem będzie musiała w to kliknąć i kliknąć "Przyjmij" albo "ok".
mc09
mc09 napisał na forum gry S.K.I.L.L
Kupowanie konta!! A tak wgl to ile masz broni ? Ile na perma? Czy masz jakieś bornie na perma z kapsuł albo bronie z camo? Nie musisz w bijać 56 podaj mi screnny ja zobacze i się zdecyduję a tak wgl to podaj fb jak masz... Zaproszę cię i podasz mi screnny i wgl