Ile sie zbiera IP Grając aramy masz 70 pz za 25 minutowy mecz co daje około 170 pz za 3 winy . Biarąc pod uwagę porażki czyli 40 pz jeśli byś wygrywał 2 mecze i 1 przegrywal w ciagu godziny to masz 150 pz na godzinę . 150* 2 = 300 plus bonus za pierwszego wina to daje 450 pz w ciągu dnia . 6300/450 daje 14 dni . Musialbys zbierac 2 tygodnie .
Kto najlepszy na topa? Zależy od kompozycji drużynowej . Jeżeli chcesz mainować chempiona to polecam ci riven albo irelie . Prócz dobrego early mają świetny mid game i late game . W dodatku nie są trudne i rzadko banowane .Jeśli pomogłem proszę o łapkę w górę :)
Fizz czy Riven? Moim zdaniem riven . Ma łatwiejsze early game poprzez brak many i dobry sustain , a jest takim samym potworem co fizz w mid game . Jest trochę słabsza od fizza w late game , ale fizz musi się wyfarmic na itemsy . Jak dostanie babysita to po nim , a riven i tak da rade . Gdy zdobędzie lekką przewagę może 2 na ganku robić .
Jaki sprzęt Nie rozumiecie chyba mojego pytania . Teraz mam PC , a wtedy lapka .Problem uważam za zamknięty jednak gdyż musiałem pobrac nowego sterowniki do karty i teraz wiedzmin 2 chodzi na ultra.W lolu fps wzrosly rowniez do 420 :)