Może ktoś poleci MMORPG? Siema. Mógłby ktoś polecić mi jakieś MMORPG z dobrze rozbudowanym i ciekawym PvP i fajną społecznością(wymóg niekonieczny)? Zdałem właśnie sesję i mam teraz trochę wolnego. Chciałem pograć w coś nowego ale sam nie wiem co wybrać bo teraz dużo tego a skakanie po tytułach w poszukiwaniu tego najlepszego jest trochę nużące. Dlatego proszę pomóżcie. :) PS. Dodałem pytanie w forum lola bo pomyślałem, że tutaj najwięcej ludzi zagląda. Pozdrawiam :)
mateuszoson2
mateuszoson2 zadał pytanie w grze Metin 2
shinsoo dziki łucznik Siema. Wiecie gdzie znaleźć w m2 shinsoo dzikich łuczników do misji na konia? Wcześniej grałem w chunjo i teraz nie mogę znaleźć tych mobów i dlatego straciłem medal :/ Mógłby ktoś podesłać mapkę z zaznaczonym miejscem ich występowania? Pozdrawiam :)
mateuszoson2
mateuszoson2 zadał pytanie w grze Metin 2
Szaman a drop i expienie Witam. Planuję zrobić sobie szamana smoka. Nie chcę jednak żeby był to buff tylko moja główna postać. I tutaj nasuwa się sporo pytań. Czy expienie smokiem samotnie jest możliwe? Jak rozkładać pkt na skile? Czy da się jakoś zarabiać i ogólnie grać solo? Czy jednak jest to tylko typowy buff którym nie da się nic zrobić bez jakiejś postaci, która go wyexpi? Za jakimi itemami się rozglądać od początku? Dodam, że zaczynam całkowicie od zera i nie mam żadnego zaplecza. Pozdrawiam :)
mateuszoson2
mateuszoson2 zadał pytanie w grze AION
Nowy gracz w Aiona pyta o Artystę :) Siema. Dopiero zaczynam grę w Aiona i mam parę pytań. Wbiłem sobie 6 lvl żeby zobaczyć co i jak i stworzyłem sobie Artystę. Bardzo mnie zaintrygowała ta postać ale w związku z tym mam parę pytań. Po pierwsze jak rozwijać tą postać? Wydaje mi się, że to połączenie maga i kleryka i tak nie do końca wiem jak to będzie wyglądało wszystko na wyższym lvlu i dlatego pytam, czy są jakieś konkretne skile, które muszę rozwinąć albo może macie jakieś inne porady? Kolejne pytanie dotyczy konta VIP. Czy bez niego da się całkiem przyjemnie grać i nie frustrować się tym, że inni mają o niebo lepiej bo mogą używać czatu światowego? A na koniec jeszcze czy opłaca się rozwijać zbieractwo (czy jakoś tak)? W sensie zbierać te roślinki wszystkie na pierwszych mapach?:)
mateuszoson2
mateuszoson2 zadał pytanie w grze Metin 2
Lekarstwo dla zdrajcy Witam. Mam pytanie do misji na 55 lvl. Otóż chodzi w niej o to aby zdobyć zioło z trudnych małp i dostarczyć je do Baek-Go. On robi z tego lekarstwo które trzeba dostarczyć do zdrajcy Balso. No i teraz kupiłem zioło, lekarstwo zrobiłem i oddałem zdrajcy. Lekarstwo zniknęło ale misja jest nie zaliczona i jak otworzę zwój to mi pisze żeby zanieść lekarstwo do zdrajcy. Ale ja już je zaniosłem. Ma ktoś pomysł co z tym zrobić? :D