martyna5503
martyna5503 napisała na forum gry Howrse
Paysafecard Doładowywanie paysafecard jest raczej bezpieczne. Raczej, bo na howrse nie próbowałam, ale w innych grach doładowywałam tą metodą i wszystko było okej ;)
martyna5503
martyna5503 napisała na forum gry Fragoria
da sie ulepszyc bron ? Da się, aby mieć 100% szans na pierwsze ulepszenie potrzebujesz 3 klejnotów ulepszenia, 100% przy drugim ulepszeniu to także 3, aby przy trzecim ulepszeniu mieć 100% szans potrzebujesz 3 klejnoty ulepszania oraz 1 klejnot szansy, przy czwartym 3 klejnoty ulepszenia oraz 2 klejnoty szansy i tak dalej (dla tych co nie wiedzą okienko ulepszania włącza się w plecaku, albo klikając prawy przycisk myszy gdzieś w grze i wybierając "Ulepszenie przedmiotu"). Mam nadzieje, że pomogłam c:
martyna5503
martyna5503 napisała na forum gry Fragoria
Jak szybko zdobywa się lvl-e? Z tego co mi się wydaje najwięcej exp zdobywa się na grach typu orzechy siedlisko kikimory itp. do których zapisać się można w prawym dolnym rogu ekranu kolejną rzeczą jest robienie zadań tylko to też zależy jakich, więc: najwięcej exp zdobywa się za takie w których musisz zabijać potworki, a najmniej za takie w, których mamy do znalezienia NPC. Myślę, że zabijanie potworków tak po prostu jest najmniej opłacalne, bo po co zabijać je tak po prostu jaj można robić takie zadania i jeszcze z tego mieć exp. Mam nadzieję, że pomogłam c: