malwusia0
malwusia0 napisała na forum gry Tera Rising
TERA czy AION ?? No i @Sudoku ma rację, w Aionie na wyższym lvlu bez Gold Packa nie pograsz. Wydropisz item i wystawisz na aukcji przez co nie zarobisz kupy kasy, bo nie masz uprawnień (bez Gold Packa nie możesz nawet wymieniać się z innymi graczami poprzez trade).
malwusia0
malwusia0 napisała na forum gry Tera Rising
TERA czy AION ?? Grałam w obie te gry i w wiele więcej innych i zdecydowanie bardziej podoba mi się Tera. System non-target bije na głowę targetówki, pozwala to robisz lepsze combo, avoidować skille przeciwników. System walki staje się wtedy bardziej mobilny i emocjonujący. Wszystko zależy od Twoich umiejętności, nie stoisz biernie w jednym miejscu i nie walisz skillami. Kolejną rzeczą jest fabuła. Bardziej podoba mi się ta w Terze niż w Aionie.
malwusia0
malwusia0 napisała na forum gry Tera Rising
Grafika... Sprzęt komputerowy też ma swój czas działania ;) moim zdaniem, po roku czasu twórcy gry Tera wprowadzili wiele ulepszeń, które mogą bardziej wymagać pracy komputera. A sprzęt nie robi się młodszy tylko się "zużywa".. :)
Diana vs Katarina Na Dianę polecam przede wszystkim Quinty (Esencje) pod Atk Speed. Budujesz ROA, Nashora, buty pod przebicie, Zhonye, Abbysala i albo Rabaddona, albo Liandrego, albo Zmore Licza :) Diana jest wtedy niezniszczalna i zadaje ogromne obrażenia.
malwusia0
malwusia0 napisała na forum gry Lineage 2
Ulepszanie broni i armor Grając supportem, szczególnie Human Cleric jest ciężko. Inaczej by było, gdybyś zaczął np Blade Dancerem. Wtedy bez problemu dałbyś sobie radę. Masz mało skilli atakujących, a te zadają niewielkie obrażenia. Najlepiej jakbyś dołączył do klanu i pokoxał z ludźmi :)