mac9809
mac9809 napisał na forum gry World of Tanks
Czy tylko ja tak mam ? Zazwyczaj ludzie w garażu mają po kilkanaście do kilkudziesięciu czołgów w garażu. Jeżeli zaczynasz i idziesz tylko jedną linią to gratuluję cierpliwości. Ja na początku robiłem wszystkie linie równocześnie i dość szybko zaczęło mi brakować kredytów i miejsc w garażu na kupno kolejnych czołgów
mac9809
mac9809 napisał na forum gry World of Tanks
co lepsze ? Mała uwaga. Jeśli piszesz o Amerykańskim czołgu VIII tieru to pisz T34 bez myślnika. T-34 to ruska maszyna Co do pytania, lepiej kupić T34, łatwiej się nim gra i ma niesamowicie odporną wieżę
mac9809
mac9809 napisał na forum gry World of Tanks
Czy fajnie gra się wymaksowanym Hellcatem ? Gra się cudnie! Mam na nim dwu-perkową i już niedługo wpadnie mi na nim trzecia odznaka biegłości ;) Kamuflaż dobry, ale nie tak bardzo jak kiedyś, działo z bardzo dobrą penetracją i celnością. Jak zamontujesz lornetkę i zrobisz kamuflaż w załodze, zdążysz wkleić co najmniej dwie pestki nim cię wyspotują, a przy okazji zgarniesz expa i kredyty za dmg ze spota :)
mac9809
mac9809 napisał na forum gry World of Tanks
Dlaczego ludzie kłamią mówiąc, że zostanie w bazie to najgorsza rzecz? Może i nie jest to najgorsza rzecz, ale siedząc w bazie całą bitwę i czekając aż przeciwnik zmiecie resztę twojej drużyny jest pozbawione sensu. Jak zostaniesz sam a przeciwko sobie będziesz miał kilka czołgów, które wyjadą na Ciebie równocześnie, masz nikłe szanse żeby sobie z nimi poradzić. Lepiej jest zająć pozycję (zależy od mapy, ale prawie na każdej mapie znajdzie się miejsce z którego możesz w miarę bezpiecznie prowadzić ostrzał) i przetrzebić wroga, nim twoi sojusznicy zginą.
mac9809
mac9809 napisał na forum gry World of Tanks
Co jest lepsze Matilda BP czy Churchil lll czy T-25? Ogólnie Churchill III wymiata jak go wyrzuci na V. Matildy BP nie wspominam dobrze, nie grało się nią jakoś rewelacyjnie. T-25 jest całkiem dobry, ale z tej trójki polecam Churchilla, świetny pancerz, jak ktoś nie wie jak cię przebić to z rzadka będzie strzelał w wierzę, w którą prawie wszystko wejdzie, szybkostrzelne działko z całkiem przyjemną penetracją. ;)