akt3 na ikone tf i graves Jak w grze wchodzisz w sklep to pewnie masz 4 zakładki. W pierwszej masz przedmioty na czarnym rynku, w drugiej masz awanturników czyli to twój punkt docelowy. U góry tej zakładki masz do wyboru awanturnika do wynajęcia a poniżej jego ulepszenia. Wynajmujesz go nie za golda a za krakeny, które dostajesz za asysty, zabójstwa, counterjunglowanie( zabicie dużych stworów), itp. O ile pamiętam to co 60 sekund dostajesz krakena, a awanturnik kosztuje zaledwie 5.
Skin do GP jedna gra wystarczy by dostać skin do GP Kapitan. Musisz jedynie go posiadać(mieć zakupionego) bo inaczej jak Ci mają dać skin? Ja go wczoraj kupiłam i zagrałam jedną grę a teraz czekam do 10 sierpnia na skina:)
kto lepszy na supp? Jeśli masz mobilnego adc takiego jak vayne czy varus to Janna jest super. Nie dość że tarcza pochłania obrażenia to jeszcze dodaje AD, no i jeszcze ta zwiększona mobilność... Dodatkowo ulti, które częściej używa się do odepchnięcia wroga niż do leczenia. Świetny support, polecam. Twój ADC jest z nią nie do powstrzymania :D