Załogi z czołgów premium. Czołem. Generalnie, przy każdej maszynie premium jest dumny opis, że załogi ze zwykłych czołgów mogę używać w czołgach premium tej samej klasy. No i dla przykładu. Mam typa 59 z czterema perkami. Do jakiego innego chińskiego meda ta załoga będzie pasować ? Z tego co widzę, to liczba członków oraz ich specjalizacje nieco się różnią na różnych czołgach. Jest jakiś sposób, żeby to obejść ? Czy po prostu nie mogę w innych chinolach korzystać z załogi z typa ? Załoga z t-25 pasuje do leoparta. Załogę z tdków francuskich wrzuciłem do francuskiego td'ka premium (3 tier) Jednak z typem nie jest tak różowo ;(
Jaki czołg premium poziomu 7 Chciałbym zakupić jakiś czołg poziomu 7. Jakoś tak siódme tiery nie trzymają się mnie, a często się zdarza, że kompan z plutonu wybierze taki czołg, i trzeba coś pod niego dobrać :) W związku z tym, co możecie polecić ? Raczej szukam czegoś zwinnego, z celnym działem o dobrej penetracji. Myślałem o Panther/M10 oraz e25. Który z tych polecacie, albo może jeszcze coś innego ? Wiem, że ruski TD nie pasuje do mojego opisu, ale może ktoś z was go posiada i podzieli się opinią o nim ? Może szykują się jakieś przeceny na jakiś czołg 7 poziomu ?
Pytanie o "zadawanie pytań" Czołem. Jestem nowym użytkownikiem. Nie rozeznałem się w zasadach tu panujących. Mam więc pytanie. Czemu gdy ktoś zada pytanie, to dostaje wiele podobnych odpowiedzi ? Przykład - ktoś się pytał na forum, czy przyspieszenie szkolenia załogi powoduje "szybsze robienie perków". Pod tym postem jest kilkanaście odpowiedzi "tak", "jasne", "no a czemu nie" - wszystkie odpowiedzi na jedno kopyto. Skąd to się bierze ? Czy za każdy - nawet nic nie wnoszący do dyskusji post dostaje się jakieś profity ?