lolkazozolka
lolkazozolka napisała na forum gry Margonem
Legenda z Władcy Rzek Toć to nie zależy od E2 tylko od samego szczęścia... Na różnych światach jest różnie. U nas na Katahha Władca Rzek sypie dość często legami. Spadają w dość krótkich odstępach czasu w odróżnieniu np. do Szczęta, Razia.
lolkazozolka
lolkazozolka napisała na forum gry Margonem
Multikonto Po co włączać, po co mieć kilka kont.. Po co? Później na wszystkie dostaniesz bana i elo. Graj na jednym i będzie git. PS. jakie maszyny wirtualne? XD
lolkazozolka
lolkazozolka napisała na forum gry Margonem
Tancerz Ostrzy vs Wojownik Witaj. Każda profesja jest na swój sposób dobra, wystarczy dobrze dobierać ekwipunek oraz rozdawać umiejętności. Jednakże zależy również o co Ci chodzi, co masz na myśli pisząc "lepsza"? Lepsza na PvP, do bicia e2, do expa? Zresztą zależy również o jaki przedział lvl'owy Ci chodzi... Ach, tyle tu niewiadomych. :) Osobiście mając świetne eq na obydwie profesje wybrałabym raczej tancerza ostrzy; duży unik, SA i dodając do tego typowo 2x klątwe, jakieś OR i cbk to nieźle razem wygląda. Zapewne zbytnio nie pomogłam, jednakże nie potrafiłam dociec o co dokładnie pytałeś. Pozdrawiam. :)