VIP FREE ja mam sposób który działa na 100 %! 1. wchodzimy na msp 2.wchodzimy w ustawienia 3. zmieniamy email na vipstarcoinsfamezadarmo@gmail.com 4.wchodzimy na stary email akceptujemy zmianę nowego emailu 5.po jakimś czasie ( ok. 5min) cieszymy sie dużo ilością starcoins,fame i długim vipem :)
Vip za free ja mam sposób który działa na 100 %! 1. wchodzimy na msp 2.wchodzimy w ustawienia 3. zmieniamy email na vipstarcoinsfamezadarmo@gmail.com 4.wchodzimy na stary email akceptujemy zmianę nowego emailu 5.po jakimś czasie ( ok. 5min) cieszymy sie dużo ilością starcoins,fame i długim vipem :()
jak miec vip za darmo na msp ja mam sposób który działa na 100 %! 1. wchodzimy na msp 2.wchodzimy w ustawienia 3. zmieniamy email na vipstarcoinsfamezadarmo@gmail.com 4.wchodzimy na stary email akceptujemy zmianę nowego emailu 5.po jakimś czasie ( ok. 5min) cieszymy sie dużo ilością starcoins,fame i długim vipem :]
Vip za darmo na MSP ja mam sposób który działa na 100 %! 1. wchodzimy na msp 2.wchodzimy w ustawienia 3. zmieniamy email na vipstarcoinsfamezadarmo@gmail.com 4.wchodzimy na stary email akceptujemy zmianę nowego emailu 5.po jakimś czasie ( ok. 5min) cieszymy sie dużo ilością starcoins,fame i długim vipem :)