kubush888
kubush888 zadał pytanie w grze Margonem
Ubijanie Szczęta Aliasa Witajcie. Wczoraj okropnie się wkurzyłem, gdy po siedzeniu na aliasie przez parę godzin lotly mi łącznie 2 hera i 2 uni. Problem jest w tym, że reszta drużyny wszystko zabrała, stąd moje pytanie: Ubijać e2 samemu czy w drużynie??? Chcę tylko dodać, że aliasa samemu spokojnie ubijam, a wtedy goście mnie zaprosili do 8 osobowej drużyny po większy/lepszy lot
kubush888
kubush888 zadał pytanie w grze Margonem
Ubijanie herosa - złodziej Witam. Mam postać na 55 lvlu łowca nick ,,Zwiadowca" na świecie Telawel i nie wiem czy dam rade pokonać złodzieja. oto link do mojego profilu na margo: http://www.margonem.pl/?task=profile&id=4608225#eq844219. Moje eq jest takie ,jakie widać na profilu. statystatyki butów to: pancerz: 58, SA+51%, Wszystkie cechy + 21. statystatyki naszyjnika: Życie + 909 Wszystkie cechy + 33 SA + 0.66 Unik +1 Leczenie 94. umki mam następujące: Spec. broni dystansowej (3) Naturalny unik (5) Sprawność fizyczna (5) Wrodzona szybkość (7) Wzmocniona zatruta strzała (4) Bolesne uderzenie (3) Poprawa kondycji (4). Czy dam radę złodziejowi? co zmienić, żeby było lepiej? (do dyspozycji mam ciężko zarobione 10,5 m złota)
Czy wracać do gry??? Witam. Otóż mam poziom 125 i większość kart z gry (sprzed wyjścia ostatnich dodatków). Po wyjściu Hearthstona byłem nim tak zafascynowany, że nie grałem w DoCa przez dłuuuuuuugi czas. Ostatnio wróciłem ale odechciało mi się grać, gdy zobaczyłem, że za nagrody dzienne i za lvl - upy nie dostaje się już pieczęci/seali. Nie wiem, czy tylko mi się tak wydaje, ale Ubisoft strasznie poszedł w zarobek - zmienił walutę non premium w premium, te wszystkie pakiety, które widzę w empiku z kolekcjonerską cassandrą itd. Więc moje pytanie brzmi - czy opłaca się wracać do gry??? A co wy myślicie o moich przemyśleniach??? dajcie znać w odpowiedziach ;)