Jakie są rangi w CS:GO? W CS:GO Jest łącznie rang 18. Od najniższej do najwyższej: Silver I Silver II Silver III Silver IV Silver Elite Silver Elite Master Gold Nova I Gold Nova II Gold Nova III Gold Nova Master Master Guardian I Master Guardian II Master Guardian Elite Distinguished Master Guardian Legendary Eagle Legendary Eagle Master Supreme Master First Class Global Elite Jeśli popełniłem jakikolwiek błąd to przepraszam, pisałem wszystko z głowy.
usp-s czy p2000 Wszystko ma swoje wady i zalety i nikt nie może ci powiedzieć czym TOBIE będzie się lepiej grało tak jak np. te osoby wyżej ;) Zagraj DM obiema wersjami lub 1vs1 z kolegą i zobacz którą wersją ci się lepiej gra. Każda wersja ma wady i zalety które ciężko wypisać.. Ja osobiście preferuję P2000.
Słuchawki nauszne Pół-zamkniętych zbytnio nie znam, ale podam ci pewne bardzo fajne zamknięte z których korzystałem i bardzo dobrze się sprawywały, jeśli chcesz zrobić "pół-zamknięte" to możesz nałożyć na jedno ucho(coś w stylu Islamu) xD ale już tak na serio to słuchawki których kiedyś używałem i były świetne.(pierwsze słuchawki których nie zniszczyłem, dlatego że mają świetną budowę i wytrzymałość xD) Ich cena to około 70zł więc taniej niż sobie życzyłeś, ale za te zaoszczędzone pieniądze można kupić jakąś fajną myszkę albo odłożyć na tzw. "czarną godzinę" xD Te słuchawki to: Tracer Sphere 7.1 Ich cena to około 70zł, wykonanie i dźwięk na prawdę wysokiej jakosci, Polecam :) (7.1 czyli w ułatwieniu większa realistyka, przestrzenne brzmienie, oraz precyzyjne pozycjonowanie) Aktualnie używam Razer Kraken za około 160zł, ale są one na mini jacka więc trzeba mieć dobrą kartę dźwiękową. Jeśli pomogłem to proszę o plusa, a jeśli potrzebujesz jeszcze czegoś to pisz na privie! :)
czy w tej grze jest limit pieniendzy Zacząłem zmieniać, ze względu na to że grając normalnie doszedłem do takich poziomów tych wszystkich banków, oraz takiej ilości pieniędzy, że mi się znudziło i chciałem zobaczyć czy to serio działa.. Jest to gra offline, więc nikomu nie szkodzę chyba c'nie? więc zluzuj bo ci gumka w majtkach pęknie :)
kuba989661
kuba989661 napisał na forum gry Unturned
Otwieranie skrzynek Moim zdaniem nie warto, jest to gorsze od drapania przykładowych zdrapek, i moim zdaniem lepiej ją sprzedać. Szanse na zarobek są, ale małe i moja subiektywna opinia jest taka że nie warto. Oczywiście jeśli lubisz ryzyko to możesz próbować! :) Czemu nie? xD jak żyć to z rozmachem ;D