Wymieniłem punkty za RP (350) przyszedł kod wpisuje w LoL'u i nic -.-
Jakiś błąd wyskakuje i liczby "4433****" jak mam ten kod wpisać żeby dostać rp?
League of legends Rammus Cześć :D Jak juz napisałem w temacie postacią o które bedzie temat jest Rammus. Chciałbym zapytać czy jest to dobry Tank, trudny, coś bije?, jungla, top, mid, a może bot? jakie secializacje, runy, itemki w grze. Jakie skile pierwsze? Dzia za pomoc ;)
Pytanie do was drodzy koledzy? :D Gram w league of legends (krótko) mam dopiero 8lv no i od początku kiedy zacząłem kocham postacie które z daleka biją. Narazie cisne Asch (jak dla mnie najlepsza postać) :D No i mam zamiar kupic "Caitlyn" powiedzcie czy sie opłaca. Mam też "Jax'a" ale dla mnie to 'gunwo' jest. Powiem tez ze nie lubie wbijać się w ludzi tak jak np: "Katarina" Troche się rozpisałem xd Powiedzcie czy kupować "Caitlyn" mam dopiero 8lv! Ale ad rozpie**zielam ^^
Licz of Legends czy pytania.. :D Cześć :D Dopiero zacząłem w to grać (sam nwm dlaczego xd)No ale gra poprostu mi sie podoba fch*j. No i zamierzam kupić 'Miss Fortuny" ze względu że kocham add carry od samego początku jak zobaczyłem tą gre :D No :D "Fortuna" kosztuje bodajże 3200 pż xd Długo będe to zbierał?