Kradzież itemów Stary numer bodajze, a jako jestem nowy to nie widzialem o nim .. mielismy grac klanowke i wyskakuje mi ze musze pobrac jakis program [ wygladalo jak od steama wiec .. ] no i po chwili nie moge przywrocic pasow i zobaczylem ze juz mnie okradli .. no i sie nie mylilem
Vi , elise Kogo kupić na jungle [ ponieważ ją lubię , a często mam możliwość pójścia na jungle ;d ] : Vi ? Elise ? Kto jest mocniejszy , ma lepsze ganki i late ma lepsze ?? Co składać i co maxować ? [ Na tej postaci , która według was jest lepsza ] Z góry dzięki !!
Kogo wybrać? Kogo wybrać z tych postaci : Vi Zed Syndra Quinn Lubie grać mid jungle i adc , dlatego pytam [ a wiem , że kiedyś będę "musiał" mieć wszystkie champy , ale którą postać kupić 1 ?] Podajcie najlepiej plusy i minusy + " counterpicki " . Z góry dzięki !!
Irelia ? Cześć , chciałbym wiedzieć wszystko o Irelce Jak nią grać , kogo skopie na topie , i kto ją skopie , jakiś skin dla niej . Kupić ją ? Wykieruje nią gry ? Co na nią składać i jak grać ?: P Za odp dzięki z góry !
WYSOKI Ping Grałem ostatnio .. i dostałem taki ping , że szok .. potem pograłem dominony [ Normalne Pingi koło 30 - 60 ] I teraz gdy znów zagrałem Ranked .. to znowu 192319283819Pinga i nie można się ruszyć.. I wk*rzyć się idzie skoro traci sie po 19 LP .. Więc wie ktoś może jak naprawić ten ping ?? czy cuś? Wcześniej nie miałem aż tak dużego . !