Mam pytanie :) Jak zdobyć odznakę biegłości? Odznakę biegłości można zdobyć w momencie gdy na danym czołgu z poziomu V do X, stosunek obrażeń mamy wyższy niż u 65%, 85%, 95% graczy którzy grają na tym samym pojeździe i tylko w bitwach losowych. Do tego stosunku brane jest tylko ostatnie 100 bitew rozegranych na danym czołgu. Aby sprawdzić ile mamy obecnie procent należy wejść w zakładkę przebieg służby następnie wybieramy pojazdy, i dany pojazd na którym chcemy sprawdzić tą ilość. Następnie nagrody i najeżdżamy na odznakę biegłości.
Reset konta , czołgi Po resecie konta, znikną postępy w misjach osobistych. Zostaną zabrane czołgi wygrane w tych misjach osobistych jak również i załoga z tych misji. Informacje na ten temat możesz znaleźć pod tym linkiem. https://eu.wargaming.net/support/Knowledgebase/Article/View/323/21/ Niestety nie wiem czy zostanie czołg T95E2, wydaje mi się że on nie zostanie zabrany z garażu
Na co najlepiej wydać złote gwiazdki (dodatkowe doświadczenie) Dodatkowe doświadczenie możesz wykorzystać do badania w każdym czołgu. Dobrym sposobem na wydanie ich jest wykorzystanie ich do badania modułów. Dzięki czemu już od pierwszych bitew czołg ten ma maksymalne parametry, co zwiększa możliwości pojazdu. Dodatkowe doświadczenie możemy również wykorzystać w czasie promocji, gdy jest możliwość wymiany go na doświadczenie dla załoganta. Do tej pory było kilka takich promocji. Wymieniamy je w stosunku 1:5. Doświadczenie to możemy również wykorzystać do badania czołgów. Jeżeli dany czołg jest trudny w opanowaniu, to możemy go przeskoczyć dzięki dodatkowemu doświadczeniu.