Co to nerf i buff w csgo? Ostatnio pojawił się update, który znerfił M4A1-S i wprowadził kilka innych zmian. Znerfienie M4A1-S polegało na osłabieniu szybkostrzelności, zwiększeniu rozrzutu (i zmniejszeniu penetracji, jeśli się nie mylę). Tak więc "nerf" to osłabienie. Buff to przeciwieństwo nerfa, czyli ulepszenie np. M4A1-S ;)
co do dropów Jeśli chcesz szybko dropić będąc AFK (poza kompem, w skrócie :D) to wejdź w serwery społecznościowe, wpisz "idle" i kliknij "szybkie odświeżanie". Pozostało tylko znaleźć serwer, dołączyć i pójść do szkoły albo spać. Co rundę (5 min) gracze dostają dropy.
Czy trudno wbić kałacha? Posłuchaj, żeby awansować trzeba grać. Nie mówię tutaj o byciu kerowanym, gdyż wykerują cię do "kałacha" i spadniesz do swojej poprzedniej rangi w kilka dni. Najłatwiej jest awansować grając z ekipą. Potrzeba do tego 4 kolegów z którymi grasz, aby nie dobierało wam rusków albo jakichś zawyżonych Silverów 1. Ja sam mam 110 winów, gram jak kałach 1 albo 2 (gram z kolegami z g4/mg1/mg2) a mam g2. Czemu? Bo gram z randomami, które grają jak totalne silvery. Mają mikro - zero info. Mają klawiaturę i czat w grze - zero info. Albo ruskie mi się trafiają. Raz miałem 9 rusków w meczu, ja byłem 10-tym graczem i spadłem wtedy do g1 ale spowrotem awansowałem. Należy trenować i nie poddawać się. "Ranga przyjdzie z czasem i skillem."
kint234567
kint234567 napisał na forum gry Margonem
Trade Konto Wymienie konto z postką 56t na TARHUNIE za konto z postką 56+ (nie musi być trop, ale nie może być pal i lowca) na KATAHHA. Konto ma 8m, 1 hero i 5 uni w eq, umki pod ogień (płonka), 0% ostrzeżeń, nie ma wypożyczonych SŁ. Oczekuję tego samego, lepszego lub nieznacznie słabszego wyposażenia. Więcej info na PW. Kontakt : skype - pisz PW Ts3 - pisz PW steam - pisz PW
kint234567
kint234567 napisał na forum gry Margonem
Dam konto margonem 234 lvl za 20 zł psc Wymienie konto z postką 56t na TARHUNIE za konto z postką 56+ (nie musi być trop, ale nie może być pal i lowca) na KATAHHA. Konto ma 8m, 1 hero i 5 uni w eq, umki pod ogień (płonka), 0% ostrzeżeń, nie ma wypożyczonych SŁ. Oczekuję tego samego, lepszego lub nieznacznie słabszego wyposażenia. Więcej info na PW. Kontakt : skype - pisz PW Ts3 - pisz PW steam - pisz PW .
kint234567
kint234567 napisał na forum gry Margonem
Handel kontem na świecie prywatnym. ZAPRASZAM Wymienie konto z postką 56t na TARHUNIE za konto z postką 56+ (nie musi być trop, ale nie może być pal i lowca) na KATAHHA. Konto ma 8m, 1 hero i 5 uni w eq, umki pod ogień (płonka), 0% ostrzeżeń, nie ma wypożyczonych SŁ. Oczekuję tego samego, lepszego lub nieznacznie słabszego wyposażenia. Więcej info na PW. Kontakt : skype - pisz PW Ts3 - pisz PW steam - pisz PW ..