karlos_santana
karlos_santana napisał na forum gry
Jaki jest najlepszy dodatek do Wowa ? :D a ja cos czuje, ze najlepszy dodatek to wlasnie dopiero wyjdzie, z tego co widzialem na forum to chyba sie wracaja do czasow TBC
karlos_santana
karlos_santana zadał pytanie w grze
30 dni Game Time. Gold Burning Legion. Witam, posiadam do odsprzedania 30 dni czasu gry do World of Warcraft na serwery EU, kod pochodzi ze sklepu battlenet, w pełni działający żadna ściema, nie zdążyłem wykorzystać (pochłonęła mnie teraz inna gra). Posiadam również mały zasób golda na serwerze Burning Legion. Za kod interesowała by mnie kwoto około 35zl, najlepiej przez PayPal. Po więcej info zapraszam na priv.
karlos_santana
karlos_santana zadał pytanie w grze
Trade World of Warcraft Time (30 dni, gold i inne) CS: GO Witam! Na samym początku od razu poinformuję, że jeszcze nie wiem jak chcę to zrobić, ale intensywnie nad tym myślę. A więc, jestem w posiadaniu 15€ na koncie Battlenet, jest możliwość przedłużenie czasu gry o 30 dni, bądź zakup innej oferty w Sklepie Blizzarda. Posiadam dodatkowo około 15-20k golda (nie za dużo, ale na jakiś mały biznes powinno wystarczyć). Oczywiście jak można się domyśleć rozchodzi mi się o wymianę na skiny do CS: GO. Znajdą się na tym forum jacyś chętni? W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na priw. Pozdrawiam. PS. Temat skopiowałem z poprzedniego forum (CS: GO) więc wybaczcie w jaki sposób jest napisany.
Trade World of Warcraft Time (30 dni, gold i inne) Witam! Na samym początku od razu poinformuję, że jeszcze nie wiem jak chcę to zrobić, ale intensywnie nad tym myślę. A więc, jestem w posiadaniu 15€ na koncie Battlenet, jest możliwość przedłużenie czasu gry o 30 dni, bądź zakup innej oferty w Sklepie Blizzarda. Posiadam dodatkowo około 15-20k golda (nie za dużo, ale na jakiś mały biznes powinno wystarczyć). Oczywiście jak można się domyśleć rozchodzi mi się o wymianę na skiny do CS: GO. Znajdą się na tym forum jacyś chętni? W razie jakichkolwiek pytań zapraszam na priw. Pozdrawiam.