spadek fps W opcjach uruchamiania polecam dać "-high". Zwiększy do piorytet na csa niż na inne aplikacje, które masz w tle i będziesz miał więcej fpsów. Dla jasności opcje uruchamiania masz w Bibliotece gier>cs:go>wlasciwosci>ustaw opcje uruchamiana.
Czy lol zadziała na tym komputerze? System: Windows 7 Proffesional Klasyfikacja: 3,9. Procesor: Intel(R) Pentium(R) Cpu P6000 @ 1,87 GHz 1,87 GHz Zainstalowana pamięć ram: 2,00 (dostępne 1,86 GB) Typ systemu: 32-bitowy system operacyjny. Nie znam się zbytnio na komputerach, więc podałem informację, które mogą wydać się przydatne do tego pytania.
Wygrane mecze Witam. Temat dotyczy mych wygranych gier zwykłych. Mam poziom 17 i TYLKO 30 zwycięstw zwykłych. Przyzwyczaiłem się grać przeciwko botom i jakoś teraz mi tak szło. Rzadko grałem normale i nic mi nie idzie. Jakoś nie nabieram ochoty na granie zwykłych meczy Pvp z powodu czekania oraz samej gry. Nie stworzę nowego konta bo na starym mam mnóstwo fajnych i ulubionych postaci, na których IP nie będę znowu zbierał. Pomóżcie! ;c