kajtik00
kajtik00 napisał na forum gry Therian Saga
Wy jesteście jacyś ślepi ? Mam taką radę dla wszystkich. Połowa użytkowników tego serwisu ma takie problemy. Jak chcecie się wyżalić możecie to zrobić gdzie indziej, a nie zaśmiecać tutaj bo oni tego nie zauważą. Jedyne najlepsze rozwiązanie to wysłanie screena do "kontaktu" (na samym dole strony) i poczekać te parę godzin. Uwierzcie, że nie tylko wy macie dość tego serwisu bo ja też tylko każdy zostaje dla darmowej waluty premium i to jest najgorsze bo wtedy jak serwis widzi, że ludzie nie odchodzą to robią dalej co chcą, no ale co zrobisz jak nic nie zrobisz? Takie życie.
kajtik00
kajtik00 napisał na forum gry Therian Saga
BŁĘDY W GRAM !!!!!!!!!!!!!! Jak założyłeś konto i po 72 godzinach nie dostałeś punktów (czyli prawie zawsze) napisz do kontaktu na samym dole strony jest "kontakt" wybierasz kategorie "brak punktów za grę" wybierasz grę (w tym przypadku "Therian Saga") i dodajesz screena z nazwą konta to tyle :D po 1-2 dniach powinieneś dostać swoje punkty i zostanie odblokowana 1 misja :D. Mam nadzieję, że pomogłem. Jak coś będzie nie jasne to pytaj.
oco chodzi w tym cs111 Są 2 teamy (mówimy o turniejowych) i jeden to terroryści a drudzy antyterroryści i oni biegają po różnych mapach (np. Dust2, Mirage) i w siebie strzelają. Terroryści (tt) mają za zadanie, albo pozabijać wszystkich anty terrorystów (ct), albo podłożyć bombę tak żeby wybuchła na 2 bomb sitach (A i B). A ct mają nie doprowadzić do podłożenia bomby, a jak taka zostanie podłożona trzeba ją rozbroić. Można by było jeszcze długo pisać o broniach i o skinach itd. ale jak chcesz zacząć grać to sam to w końcu odkryjesz. Mam nadzieję że pomogłem ;D