kaito1
kaito1 napisał na forum gry World of Tanks
Towarzysze broni Dodam swoje 3 grosze :) 1.Umiejetność "T.B." Zwiększa główną kwalifikację jak i wszystkie umiejętności CAŁEJ ZAŁOGI 2.Działa gdy wszyscy członkowie załogi osiągną POZIOM 100% tej że umiejętności-sprawdzone na skórze własnych załogantów. 3. Czy lepiej ją robić pierwszą czy później ? moim zdaniem co najmniej jako 3 gdyż pierwsze perki robi się szybciej i lepiej mieć kilka pojedyńczych na każdym niż jedną na wszystkich a ta może poczekać . Na KV3 mam NA STAŁE "121%" dzięki umiejętności TB która daje 5%+ dowódcy 11% (normalnie 10% ale że mam na nim T.B. daje mi 11%) + Ulepszona wentylacja 5% kupie im jeszcze racje bojowe i bedzie prawie 133% :)
czym najlepiej grać jak jestes dobry to kazdym se poradzisz, pytanie tylko co ci rozum i serce podpowiada a postaci mozesz puzniej dodac kolejne i beda mialy bonus do expa wiedzy i slawy - tylko jak dodajesz kolejne postaci wybieraj ten sam serwer bo na innym nie dostaniesz bonusa.
Czy sa dwa pierścienie śmierci ? racja makojo dawal mi tylko 200 do zycia a to co mi poslalo BP na zapytanie o uw dreczacy mnie problem Pierścienie nie są i nigdy nie były częścią setu Amona. Dawno temu w grze mieliśmy "stary" set Amona, dodatkiem do niego były dwa pierścienie, które w połaczeniu ze sobą dawały bonus. Obecnie w grze mamy nowy set Amona, a piescienie które są do niego dodatkiem nie dają w połaczeniu ze sobą bonusu. Zapewne próbuje połączyć Pan dawno zdobyty pierścień z nowo zdobytym i stąd kłopot.