gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Miejscówki do spota na różnych mapach. Witam, mam cały czas problem na zrobienie 4000 obrażeń po spocie - ostatnia misja na czołgach lekkich. Jakie miejscówki polecacie do wykonania tej misji ? Ja znam tylko 3, którymi się podzielę - Krzak przy wodzie na środku mapy na Malinówce - krzaki przy długiej drodze na Prochorówce - krzak przy domku na Redshire Jakie są wasze taktyki ? :)
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Rekrutowanie czolgistek Witam, po wykonaniu 15 misji mogę zrekrutowac czolgistke. Jednak gdy wybieram odpowiednią nacje i rodzaj pojazdu do wyboru mam tylko kilka maszyn (których nie mam, z czego połowa to czołgi premium). Chciałbym, aby moje czolgistki były wyszkolone na objekta 704 (będę go miał w niedalekiej przyszłości) jednak nie mogę wybrać tego pojazdu przy rekrutacji czolgistki. Pls help, co mam zrobić? Tak samo, dlaczego nie można wybrać artylerii?
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Splash niemieckich artylerii. Witam, bawię się ostatnio w niemieckie drzewko artylerii. Doszedłem narazie do GW Panthery i uważam, że jest świetna, chodź nie zauważam żadnego splasha od pocisków (topowe działo, pociski HE) nawet gdy trafię tuż obok wroga. Jakie są wasze spostrzeżenia ? Czy wyższe tiery mają lepszy splash ? Czy warto kontynuować tę linię do GW E100 ? (przeraża mnie wychył działa w poziomie, długi reload i wielkość tych pojazdów). Pozdrawiam i zapraszam do dyskusji :)
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Jaki czołg premium VI tieru polecacie ? Witam, w związku z tym, że na święta szykują się różne promocje postanowiłem kupić jakiś czołg premium VI tieru. Mój budżet wynosi około 2000 golda. Czy jestem w stanie za tyle kasy kupić coś sensownego (maszyna miałaby troszkę zarabiać i przynosić fun z gry). Co powiecie o Su-100y lub Dicker Maxie ? Czy po przecenie 2000 golda starczy by je kupić ? ;D
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Francuski AMX 12t - shit czy git ? Witam, ostatnio zaczynam bawić się linią francuskich light tanków. Po wymaxowaniu ELC (który twierdzę, że jest świetny) zakupiłem sobie jego następce - 12t. Rozumiem, że załoga dopiero na 80%, nie mam jeszcze dosyłacza na nim, jednak gra mi się nim tragicznie. Jest o wiele wolniejszy i mniej zwrotny od ELC (w moim odczuciu), a do tego działko ze 144 penetracji rzadko co przebija, a na cały magazynek oczywiście 2-3 pestki muszą nie trafić w cel. Dodam jeszcze, że nie mam większego doświadczenia z magazynkami :) Jakieś porady / sugestie / własne opinie ? :)
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Najlepsze mapy. Witam, na jakich mapach lubicie najbardziej grać różnymi typami czołgów? Czy np. dla artylerii lepsza jest Prochorówka, Step, czy może Malinowka ? Gdzie najlepiej spotuje się lightem ? Wymarzona mapa dla skampionego TDka ? Zapraszam do dyskusji :D
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Najlepszy czołg premium V tieru. Słyszałem, że Churchill III. Czy aby na pewno jest najlepszym wyborem ? A może lepiej się gra T-25 lub T14 ? Głównie zależy mi na przyjemności z gry oraz jakiś zarobkach (wiem, że to nie 8 tier do zarabiania, jednak mnie na takie maszyny nie stać, mój budżet to 2000 golda). Tak więc czołg musiałby posiadać wystarczającą penetrację bym nie musiał dużo strzelać z golda. Zapraszam do dyskusji.
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
M103 wady i zalety Witam, czy waszym zdaniem następca t32 jest o wiele lepszy od swojego poprzednika? Jak wygląda kwestia pancerza? Czy dalej posiadamy twarda wieże czy należy katować kadłub? Jak wygląda sprawa z reloadem, celnoscia i penetracja działa?
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Jaką linię lightów wybrać? Jakie lighty są najlepsze? Francuska linia prowadząca do bat-chata czy może Chinole? Amerykańskich w ogóle nie biorę pod uwagę bo mi się zwyczajnie nie podobają :) zależy mi żeby czołgi były szybkie zwrotne i miały dobry zasięg widzenia. Francuskie mają zaletę magazynka (od 6 tieru) ale mają mało pocisków wiec nie mogę się zdecydować. Dodam że dopiero rozpoczynam zabawę z Lightami.
gumis97
gumis97 zadał pytanie w grze World of Tanks
Anomalie w grze Witam, czy spotykacie się również z dziwnymi sytuacjami w WoTcie które nie powinny mieć miejsca ? Na przykład dzisiaj grałem Hellcatem a wróg z którym walczyłem - również Hellcat - strzelił mi w dolną płytę (pod kątem ok. 10-15) stopni i zrykoszetował ! Dodam, że miał topowe działo (160 penetracji). Nie był to strzał przyjęty na gąski lecz bezpośrednie trafienie w dolną płytę. Podobnych sytuacji miałem więcej ale chciałbym poznać Wasze przypadki :)