Jak najszybciej wyjść z brązu? Denerwują Cię kolejne afki i feederzy? Nie możesz wyjść z brązu, silvera, golda, platyny? Kolejne wolne miejsca na nowy tydzień, już od 10zł za dywizje, na naszym koncie ponad 100 wyboostowanych osób. Napisz, cennik ustalimy indywidualnie, od teraz także możliwość płatności w PSC.
Po tygodniu gry 6 dywizji wyżej? Hej, w nowym tygodniu standardowo zbieramy kandydatów na wyjątkowy boosting. Nadal możecie awansować od 10zł za dywizję w brązie. Mamy wyboostowanych już ponad 100 kont. W ciągu tygodnia spokojnie możesz trafić z czeluści brązu do golda i pokazać na co naprawdę Cię stać. Napisz prywatną wiadomość i przekonaj się jak to jest mieć opiekuna dla swojego konta za śmieszne pieniądze. Ilość miejsc tak jak w zeszłym tygodniu jest ograniczona.
Boosty, co myślicie? Ostatnie miejsce w tym tygodniu na zgłoszenie się do boosta. Promocja dla brązów, już od 10zł za wbicie jednej dywizji, istnieje możliwość wystawienia na Allegro. Już ponad 100 wyboostowanych graczy na naszym koncie. Nie czekaj napisz PW!
Boost konta? Jak to zrobić? Witam, jesli uwazasz, ze z niezaleznych od Ciebie powodow nie trafiles w nowym, piatym sezonie do wlasciwej dywizji, jest to temat dla Ciebie. Od przeszło roku zajmuję się boostowaniem kont graczy w League of Legends. Ceny zawsze ustalam indywidualnie z klientem, do tej pory obsluzylem prawie 100 graczy, nie tylko z Polski, gdyz zajmuje sie tym poza serwerem EUNE takze na EUWE. Smialo, wyslij wiadomosc, na pewno sie dogadamy.
Boost konta na kazda kieszen. Witam, jesli uwazasz, ze z niezaleznych od Ciebie powodow nie trafiles w nowym, piatym sezonie do wlasciwej dywizji, jest to temat dla Ciebie. Od przeszło roku zajmuję się boostowaniem kont graczy w League of Legends. Ceny zawsze ustalam indywidualnie z klientem, do tej pory obsluzylem prawie 100 graczy, nie tylko z Polski, gdyz zajmuje sie tym poza serwerem EUNE takze na EUWE. Smialo, wyslij wiadomosc, na pewno sie dogadamy.