1000 golda WoT Kod na JgTigera 88 są już teraz nic nie warte. Czemu? Tylko dla nowych kont i możliwe do użycia tylko 1 raz. Kiedyś za małe pieniądze można było kupić i użyć 4 kody (swego czasu za nieco 100 zł) i mieć: owego niszczyciela, miesiąc konta premium i 33k golda (ew. 44k golda jeśli czołgu nie mieliśmy w garażu).
wot 2 misja Pierwsze 10 bitew możesz rozegrać z botami (co daje 10 wygranych). W tym czasie odblokuj sobie trzy 3 tiery. Potem dostępnymi 1 i 2 tierami latasz do bitew. Przy dobrych losowaniach do wykonania w ciągu 10-15 bitew (jeśli pomagasz drużynie, a nie giniesz jak paź), a sumarycznie 20-25. Mi zrobienie wszystkich zadań zajęło 31 bitew - wybrałem tu linię niemieckich czołgów lekkich. Nie wiem czy korzystałeś z jakiegoś kodu zaproszeniowego, ale jak nie to żałuj. Na oficjalnym forum gry jest kod na 5 tier premium (Pz. Kpfw. T25). Jak się go sprzeda to ma się kredyty na wszystkie zadanka.
2 zadanie!!!!!!! Zadanie banalne. Polecam z każdego pierwszego tieru wybadać po jednym z drugiego poziomu. Mi wykonanie tego zadania zajęło 12 bitew. 7 pierwszymi tierami i 5 drugimi tierami. Polecam do tego bitwy kooperacyjne (przeciwko botom - odpowiednik trybu PvE w AW). Tego trybu brakuje mi w WoT, by na spokojnie można było zbijać gwiazdki i farmić pojazdy.
gracz1991
gracz1991 napisał na forum gry Khan Wars
Jak oceniacie gre ? Jak każda tego typu gra - nuda. O ile na początkowym etapie wszystko szybko się robi i się chce klikać, to im dalej w las, tym rzadziej się do niej wchodzi (bo i po co? patrzeć jak ulepszenie czegoś na 15 poziom trwa 2 godziny). Zdecydowanie najgorsza gra w jakiej przyszło zbierać punkty. Przede wszystkim czasochłonność i za skromna nagroda. Moja ocena: 2/10 ;)
gracz1991
gracz1991 napisał na forum gry Khan Wars
Gra się zacina co zrobić? Gra jest beznadziejnie zoptymalizowana. Czasem chodzi płynnie, a czasem tnie niemożliwie (reaguje z sporym opóźnieniem). Nie wiem również jak producenci to zrobili, ale strasznie ciągnie ona po dysku twardym, gdy korzysta się z Chrome - co chwilę widzę bezcelowe mielenie na statycznej grafice.
czołg premium t95e2 Byłbym zapomniał... T95E2 nie jest czołgiem premium. Jest to po prostu czołg specjalny. Specjalne mają to do siebie, że nie zarabiają dodatkowych kredytów na bitwę. T95E2 nie jest jedynym tego typu pojazdem, bo mamy jeszcze "preiumowe" X tiery.
czołg premium t95e2 Wiesz co ci powiem. Jesteś frajer do potęgi N-tej. Płacić hajs za czołg, który nie ma żadnej wartości na randomie. Ani to zarabia, ani nie dysonuje za dobrym działem. Takie połączenie to proszenie się o kłopoty finansowe na wynikach pobitewnych. Może i jest jakimś tam unikatem, ale pomyśl ilu ludzi go już ma i czemu tak rzadko go widać na randomie. Bez powodu to się nie dzieje.
DE4D OTWIERA REKRUTACJE!!! Zabawne... W DE4D siedzą same żółtki, zieloni i jeden niebieski... a wymagania wobec nowych macie nie z tej Ziemi. Ale zaraz się pewnie okaże, że gdzieś tam musi być "_" :P Więc jeśli się mylę i rzeczywiście macie takie wymagania... to puknijcie się wiecie gdzie. Żaden dobry gracz nie pójdzie tam gdzie nie może się rozwijać, czy znaleźć odpowiednie towarzystwo.
Zaraboacze Nie ma. B2 i Valentine II to crapy, które bez amunicji premium są bezużyteczne. Na nich nie zarobisz, bo by coś zrobić trzeba z droższych pocisków klepać. Lepiej wybadaj czołg 6 tieru i naucz się nim grać. Nie będziesz wspierać firmy, która jest niefair wobec graczy, a pozwoli ci zarobić i utrzymać pojazdy wyższych poziomów.
Darmowy 1 dzień premium!! Nie wierzę ludziom co skracają linki. Za takim czymś zwykle kryje się reflink, czy strona do wyłudzania danych. Oby dwóch pasożytów nie wspieram. Jeśli chodzi o 1 dzień premium i colę to alienarena rozdaje. Ale to żadna tajemnica, czy wieść godna tworzenia skróconego linku...
Zdjęcie albo skren I tak zapewne nie zaliczą. Wysłałem z 5 różnych wersji i za każdym razem odrzucono. Jak się pytałem o powód, to kopiuj-wklej wiadomość bez ładu i składu. Możliwe, że teraz już coś polepszyli, ale mnie zniechęcili skutecznie do wykonywania zadań. Tracisz swój czas a i tak jedyne co dostaniesz to kopniak w tyłek.
Tier VIII jaki czołg ? Pytanie padło tyle razy i ciągle ta sama odpowiedź będzie. Nie ma najlepszego. Ponadto jaki jest sens polecania czegoś, gdy każdy gracz ma inne preferencje? Jeden woli medy, a inny ciężkie. Ktoś ci poleci IS-3, a tobie spodoba się np.: RHM, a sowiecki wynalazek znienawidzisz, bo coś tam.
Co lepsze IS-7 czy E100 czy Mous ??? IS-7 to jak dla mnie z tej całej trójki najsłabsza maszyna. Koszmarne działo, które ma kaprysy jak nastolatka. Niby tylko kaliber 130 mm, a skupia 3.4 sekundy, podczas gdy niemieckie 150 mm tylko 2,3 sek. Warto również pamiętać, że pancerz wieży ma tylko 240 mm, które TDki i premium pociski innych tanków mogą dosyć swobodnie penetrować (oczywiście nie mam na myśli jarzma). Niby to też czołg ciężki, a HP ma dosyć mało. Co do Mausa. Wolna stodołą, ale pancerna jak się patrzy. Po odpowiednim ustawieniu odbija wszystko, nawet pociski premium o penetracjach rzędu 400 mm. Jedynym mankamentem jak dla mnie to działo, które mogło by nieco częściej strzelać. Ilość HP największa w grze, bo aż 3000. Co do E-100. Prawie to samo co Maus, ale już z nieco gorszym pancerzem i innymi działami (podstawowe działo 128 mm i haubico-armata 150 mm, która swoim dmg robi miazgę). Niemniej ten pancerz również sporo odbija. Ponadto ma weakspot na wieży, który nie da się ukryć (mowa o belce z przyrządami obserwacyjnymi). No i porządna ilość HP - 2700. Co moim zdaniem najlepsze? E-100. Za dużo zalet ma jak na wady, którymi dysponuje. Warto również poczekać na serwer testowy i może moje zdanie nie będzie zgodne z twoimi wrażeniami :)
BT-7A prezent od wg Świetna maszyna, ale tylko na swoich tierach. Na wyższych są spore trudności, ale nadal się dobrze nim gra. Warto mimo wszystko zostawić go sobie, zwłaszcza jeśli się skreśla go po jednej bitwie. No i polecam nie sugerować się "pro" graczami, którzy tak szybko wydają opinię. Wiele potem się na tym traci. Dla przykładu wielu mówiło, że IS-8 to kupa. Fakt, że jest specyficzny, ale kupa to może ktoś mieć w głowie.
is7 czy b-c 25t Lepiej IS-7. Doświadczeni gracze by takiego pytania na 100% nie zadali. I mówiąc doświadczeni mam na myśli takich, którzy umieją myśleć na polu bitwy. Ci słabsi tylko myślą, że są pro, podczas gdy naprawdę są utrapieniem dla swojej drużyny (i lepiej nawet gdyby wczytało 14:15 niż 15:15 z botem).
Co polecacie Obecnie można wykorzystać już tylko jeden kod na JagdTiger'a 88 (daje tylko ten czołg, 7 dni premium i troszkę golda). A szkoda, że tak długo się namyślałeś lub tak późno o tym się dowiedziałeś. Za niewielkie pieniądze - ok. 200 zł - mogłeś mieć to za co byś zapłacił ok 500 zł. Jeśli kupisz już ten gold to zastanów się najpierw jaki jest twój styl gry. Do zarabiania rozglądaj się wśród czołgów 8 tieru. Moje sugestie: - ciężkie - T34, Churchill III - średnie - T-54 1st Prototype, T-25 - TD - Dicker Max (JagdTiger'a 88 nigdy nie potrafiłem strawić) - lekkie - Type 64 (raczej tylko na Twierdze klanowe, bo na randomach ssie)