Mam problem z GTA5! O, i pojawił się kolejny ślepy, który nie widzi 10 komentarzy z taką samą odpowiedzią. Poza tym geniuszu nie znam takiej firmy jak Twoje "Rokstar", więc powiedz mi o niej, bo jestem ciekaw. Teraz uwaga, po kolei żebyś nadążył: R-O-C-K-S-T-A-R. Zapisz sobie i na łeb nalep. No, koniec złośliwości- wkurza mnie po prostu ludzki debilizm, pozdrawiam!
Mam problem z GTA5! Podoba mi się jak kilkanaście osób potrafi dać tą samą odpowiedź "nie" chociażby delikwent wyżej napisał na ten temat elaborat :D Ja tymczasem zapraszam wszystkich do ekipy Patrioci Polska w GTA Online. Pisać do mnie pw, albo dodać ekipę na socialclub- jak kto woli ;)
gotrek95
gotrek95 napisał na forum gry OGame
ekspedycja Pamiętaj również o częstych atakach Gwiezdnych Piratów oraz Obcych. Ekspedycja ma być rentowna dla Ciebie- oferować zysk. Staraj się wysyłać tylko transportery i sondę, dzięki temu w razie ataku ww. wyjdziesz obronną ręką, ponieważ siła ww. jest proporcjonalnie większa do tego jak silną flotę wysyłasz. Ponadto ci agresorzy posiadają podczas ataku dokładnie takie same statki jakie Ty wysłałeś tylko w mmniejszej ilości. Wniosek? Transportery i sonda na ekspedycje... FS na ekspedycje to kiepski i ryzykowny pomysł