gaztuban
gaztuban napisał na forum gry AION
Aion ubrania Ola, to są skiny do zmiany wyglądu a nie konkretny set. Jak już to z Mirash lecą biżuterie schronienia a z ogrodu wiedzy set ogrodu.
gaztuban
gaztuban napisał na forum gry AION
plisss odpowiedz najszybciej BM czyli Boska Moc (pasek pod PM czyli Punktami Many) napełnia się od zabijania mobów i zjadania żelek które dostajemy z misji albo po kupieniu u npc. BM też przydaje się do niektórych umiejętności.
Opinia nt gry Wcześniej ta gra nie była p2w. Jednym powodem zamknięcia sklepu było to, że nowo założone konta zbierały ACki i kupowaly sobie za nie najlepsze bronie. Mogli by inaczej to zabezpieczyć ale teraz to co zrobili to faktycznie przesada. W tej grze zostaną tylko ci co grali w tą grę przed zamknięciem sklepu...
Sklep Infinity Polecam przeczytać (ze zrozumieniem) listę zmian w ostatniej aktualizacji. Zablokowali kupno broni dla nowych graczy do pewnego poziomu. Ale nie musisz kupować broni bo za samo granie i uzyskiwanie większego poziomu dostajesz je za darmo. Gdy osiągniesz chyba poziom 15 blokada zostanie zdjęta.