galonger
galonger napisał na forum gry Warface
jak dobrze grać Przede wszystkim szybkość reakcji. Wyobraź sobie, że za każdą przeszkodą może być jakiś przeciwnik. Poznaj mapy na spokojnie i sprawdzaj, w których miejscach najczęściej siedzą przeciwnicy. Jak już zaczniesz mniej więcej łapać te miejsca, to później przechodząc do jakiegoś miejsca, będziesz odruchowo sprawdzał, czy nikt Ci nie strzeli kulki jak wejdziesz. Jeżeli ktoś był - obchodzisz miejsce z innej strony tak, żeby przeciwnik nie miał możliwości zobaczenia Ciebie. Przede wszystkim graj agresywnie - nie bój się wyskoczyć raptem na kogoś zza ściany, biegać po mapie, itd. Ja nie mogę grać inaczej i nie wyobrażam sobie kontrolowania mapy w inny sposób. Biegając jak szalony, mam pojęcie o lokacjach przeciwników "na oko", ponieważ jak wyczyszczę ćwiartkę mapy to wiem, z której strony mogą przyjść po mnie :) Wtedy zaczyna się polowanie.
galonger
galonger napisał na forum gry Tanki Online
wam sie podoba ta gra ? Grafika jest na poziomie gier z 2006 roku :) Gra ogólnie mi się nie podoba. Jest zbyt uproszczona, nie posiada podstawowych funkcji, które powinny być w czołgach (lokalizacja trafienia, tratowanie przeszkód), a na dodatek działa laserowe i podwójne to już gruba przesada.
galonger
galonger napisał na forum gry APB Reloaded
apb reloaded Tak. Sprawdza się jako GTA Online w sumie :) Polecam Ci grać z kimś od razu, bo wtedy jest dużo ciekawiej - wspólne napady, demolka, misje i wożenie się po mieście.
galonger
galonger napisał na forum gry Smite
Opyla Się?? Opłaca. Za pomocą skilli możesz się wyleczyć nawet z 10% HP do pełna jak już go ogarniesz i ma dobrą uciekajkę/dobitkę, w której skacze ponad mapą po gałęziach. Jedna z nielicznych postaci, którymi się wbijasz mając mało hp.
galonger
galonger napisał na forum gry Smite
Smite vs lol Są to dwie niezależne od siebie gry. Lol jest podróbką DoTy, a Smite jest krokiem w nową stronę. Dobrym krokiem. Wprowadzenie 3d jest rewolucyjne, chociaż mało kto to docenia. Większość woli grać w lola, tak jak i teraz wolą np. Gothic Arcania zamiast starych dobrych RPG, gdzie trzeba było myśleć.
galonger
galonger napisał na forum gry Smite
Czy w Smite są runy ? Nie ma run. Jedyne rzeczy, jakie można sobie dodać to podesty bogów, skiny, głosy, dodatkowe emoty. Wprowadza to swojego rodzaju balans pomiędzy graczami, bo nie zyskuje się przewagi w żaden sposób poza swoimi umiejętnościami.
galonger
galonger napisał na forum gry Smite
Warto kupić Ultimate God Pack? Z jednej strony możesz zbierać punkty na bogów - zawsze to jakiś cel. Z drugiej strony pakiet jest o tyle opłacalny, że dostaniesz również nowych bogów, co sprawia, że gra jest łatwa i ciekawa po wyjściu każdego boga (zanim go znerfią)