firentis95
firentis95 zadał pytanie w grze Na Ryby
specjalne łowiska Witam, jestem początkujący i mam pewne pytanie, czy jak kupie sobie pojazd, dzięki któremu będę mógł dopłynąć na jakieś specjalne łowisko, to tego pojazdu będę mógł użyć jednorazowo? Czy będę mógł sobie ciągle wchodzić po zakupie pojazdu?
Film o Togach Witam, mimo że jeszcze nie jestem sławny i mnie napewno nie znacie, chciałbym się zapytać kto jest chętny do udziału w filmie "Toga Toga" który będę kręcił. Fil dosyć humorystyczny, nie muszę mówić, żeby wziąć w nim udział trzeba mieć Toga Jeżeli będzie ktoś chętny, to 2 listopada (w niedziele) o godzinie 18 będę kręcił, mój nick w grze taki sam jak tu firentis95. Wiem, że ochotnicy wygineli w Wietnamie, ale mam nadzieję że ktoś się zgłosi, proszę pisać do mnie też tutaj na priv bądź pod moi postem i podawać swoje nicki w wocie od razu ;) Sory za spam troche, ale dowiedziałem się że w dziale "pytania" mogą usunąć mój post.
"Toga Toga" Witam, mimo że jeszcze nie jestem sławny i mnie napewno nie znacie, chciałbym się zapytać kto jest chętny do udziału w filmie "Toga Toga" który będę kręcił. Fil dosyć humorystyczny, nie muszę mówić, żeby wziąć w nim udział trzeba mieć Toga Jeżeli będzie ktoś chętny, to 2 listopada (w niedziele) o godzinie 18 będę kręcił, mój nick w grze taki sam jak tu firentis95. Wiem, że ochotnicy wygineli w Wietnamie, ale mam nadzieję że ktoś się zgłosi, proszę pisać do mnie też tutaj na priv bądź pod moi postem i podawać swoje nicki w wocie od razu ;)
firentis95
firentis95 zadał pytanie w grze Elsword
dzieciaki jak myślicie, mogę tą grę włączyć mojemu 9 letniemu bratu? nie ma tam zbyt dużo przemocy i wulgaryzmów? bo jak grałem to spokojem ta gra nie słynie, ciągle walka, wypowiedzcie się proszę, i z góry dzięki za odpowiedź
firentis95
firentis95 zadał pytanie w grze War Thunder
bitwy zręcznościowe Witam, mam pytanie odnośnie bitew zręcznościowych, nie mogę zauważyć celów naziemnych, a jak już podlatuje to oznaczenia tych celów znikają, jak można szybko i łatwo je zniszczyć i czy dostane za nie duzo exp?
firentis95
firentis95 zadał pytanie w grze Royal Quest
manekiny witam, w tym pierwszym mieście zetknąłem się z manekinami na placu ćwiczebnym. żeby go zabić trzeba ubijać godzinami, ale jak go unicestwie to dostane za to jakieś exp?