Licytacja - o co może chodzić? Podczas licytacji ustalasz swój górny próg dokąd będziesz licytować. Jeżeli aukcja jest na zielono, to oznacza, że przebiłeś poprzednią osobę. Jeżeli na czerwono, to znaczy, że ta osoba ma większy próg od ciebie i to ona nadal ma najwyższą ofertę. Warto dodać, że jeżeli do końca aukcji pozostało mniej niż 5 min, to przy przebiciu aktualnie najwyższej oferty licznik aukcji cofa się do 5 min.
Nie akceptują mi się aukcje Podczas licytacji ustalasz swój górny próg dokąd będziesz licytować. Jeżeli aukcja jest na zielono, to oznacza, że przebiłeś poprzednią osobę. Jeżeli na czerwono, to znaczy, że ta osoba ma większy próg od ciebie i to ona nadal ma najwyższą ofertę. Warto dodać, że jeżeli do końca aukcji pozostało mniej niż 5 min, to przy przebiciu aktualnie najwyższej oferty licznik aukcji cofa się do 5 min.
firemens
firemens napisał na forum gry Plemiona
Transfer internetu Sądząc po pytaniu dopiero zaczynasz. Więc powinno ci spokojnie wystarczyć. Jak włączysz tryb klasyczny (bez obrazków) to ta gra będzie ci minimalnie ciągnęła transfer.