Czapki Team Fortress 2 W każdym przypadku, jeżeli do wytwarzania skorzystasz z przedmiotu, którego nie można wymienić (nieważne, ile ich jest), to wytworzony przedmiot też nie będzie wymienialny, np. refined + refined (niewymienialny) + refined = czapka (niewymienialna). Oczywiście zależy też z jakich metali stworzysz, bo jak wszystkie będą wymienialne, to i wytworzony item też będzie wymienialny.
nie widze skinów Cytuję ze strony tf2.com.pl: "Pomyśl czy twój komputer może w ogóle pociągnąć tf2. Minimalne wymagania to procesor 2,0 GHz, 1GB pamięci RAM i karta graficzna obsługująca DirectX 9. Jeżeli twoja wspaniała machina nie spełnia tych wymogów, to masz pecha, jedynym rozwiązaniem jest kupno lepszego komputera." Także gra na directX 8 jest raczej niemożliwa, jeżeli zależy Ci na grafice.
za malo fps na dobrym laptopie Możesz zmienić ustawienia w grze, np. poświęcić jakość grafiki za fps'y. Jeśli zależy Ci na tym, aby widzieć ładną grafikę, to... możesz: wejść w menedżer zadań (ctrl+shift+esc), znaleźć program odpowiadający za grę (mimo, że to jest Team Fortress 2, to ten program nazywa się "hl2" i ma ikonkę właśnie hl2), kliknąć na to ppm, przejdź do procesów, ponownie ppm, ustaw priorytet -> wysoki. Zrób to, gdy gra uruchamia się. Jeśli masz Win 10, to zamiast procesów bedą szczegóły, a zamiast aplikacje-procesy. Możesz wyłączyć Dziennik zdarzeń Windows. Wpisz w starcie (lub wyszukaj w systemie Windows) "usługi", jak znajdzie, kliknij na wynik, wyszukaj wcześniej wspomniany Dziennik, ppm, właściwości i zmień tryb uruchomienia na "wyłączony". Po tym trzeba ponownie uruchomić laptop.
Stworzenie Paczki modów !!!! Przede wszystkim Optifine, Forge, aby inne mody działały. Gdy grałem na tej wersji, to ja zrobiłem taką paczkę: TreeCapitator, Mo'Creatures, SimpleOres, (w tym: Fusion, Netherrocks), Battle Towers, Voxelmap, The Twilight Forest, lub, zamiast tego, Aether 2, Mo'Bends, Gender, NEI, Level Up (te dwa ostatnie mody znacząco ułatwiają rozrywkę, a chyba gra nie polega na jak najłatwiejszym przejściu, no nie?). Do tego można dodać shadery, paczkę tekstur Oczywiście do tego trzeba dodać mody typu API, itp. aby działały one Nie daję gwarancji, że te mody będą na Minecraft by Zyczu, oczywiście jeśli na tym grasz. Ja grałem na Shiginima i z tego, co pamiętam, to działała ta paczka modów
Badanie budowa Skraca czas wznoszenia WSZYSTKICH budynków zamkowych, czyli wszystko co tam można zbudować. Mury, palisady, wieże, pułapki, fosa, wartownie, balisty wieżowe, kotły z olejem. Krótko mówiąc jak w opisie badania, wszystko szybciej się buduje.