ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
zmiany w misjach osobistych w 9.8 :) Witam , widze że jeszcze nie było tematu, a bedzie sie działo :)) Misje indywidualne będą zmienione w patchu 9.8. i tak np. nie będzie juz trzeba robic misji w plutonach, a dodatkowo wiele misji zostanie zmienionych..po szczegóły mozna zajzec na youtuba do Hallacka ,,a ja pozdrawiam i nie moge sie juz doczekac patcha 9.8 :)) pozdro ex.
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Misje na maj, 10 golda 3 x dziennie. Witam, na stronie oficjalnej WOT jest informacja o nowej misji na maj. Należy wygrać bitwę i byc w pierwszej dziesiątce graczy, aby otrzymać 10 golda.Misje można powtórzyć dziennie max 3 razy. Właśnie rozegrałem 2 bitwy, spełniłem warunki, ale dostałem tylko 10 golda za pierwszą bitwę, oraz informację że następną mogę wykonać za 23 godziny , czyli jutro... więc jak to jest ? 1raz dziennie, czy 3 ??
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Ban na chacie WOT, szkoda że wcześniej o tym nie informowali.. Witam. Szukałem dziś na głownym chacie WOT, chętnych do plutonu na misje TD. Znalazłem jednego gracza, ale jakos był kłopot ze skompletowaniem składu, więc po kilku info po angielsku, napisałem raz po polsku ze szukam chetnego na misje TD . Po chwili dostałem info z wota , że mam bana za uzywanie innego języka niz English, i od tego momentu nic już nie mogłem na chacie napisać. pozdro ex.
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Misja Artyleria uszkodzic 2 pojazdy jednym strzałem Witam.Próbuje zrobić tą misje Hummelem, rzuca mnie przewaznie na mapy terenowe i od dobrych 2 tygodni nie moge trafić 2 pojazdów...Może pochwalcie się jak przeszliście tą misje... czy może kupić arte wyższego tieru ? Mam opracowanego Tigera E ..., ale szkolenie załogi , opracowanie najwyższej lufy tez troche zajmie.. Pozdro Ex.
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Misja na Medy, ale nie tylko... Witam.Tym razem dosc optymistycznie.Słyszałemjuz wcześniej od graczy, że mają misje zniszczyć arte, ale "akurat" jak grają, to żadnej arty na mapie im nie losuje ..itp.Gracze narzekali, że WG zmienia match making tak, żeby zadanie było jeszcze trudniejsze.No i wczorajszy dzień to potwierdził.Gralem T-44 misje, na zniszczenie HT o jeden poziom wyzej, i co ? na 20 bitew , tylko 2 x miaem taka szanse, bo dawali mnie na top listy, albo wyzsze tiery byly medami..Zmienilem czolg na shermana ..i to samo :) Na poczatku mnie to wqrzalo..ale po chwili doszlo do mnie, ze to znakomita okazja do grindowania medów, bo dostaje latwiejszych przeciwnikow :)) Wezme sie za grindowanie japonca ...najwazniejsze to uwazac, zeby nie zniszczyc przypadkiem HT wyzszego poziomu, bo promocja sie skonczy.. A co ze Stugiem IV ?.. a czy warto sie palowac dla TD V tieru ? Pozdro ex.
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Taka sprawa...głupek w teamie. Zdarzyło sie dziś, ale to juz nie pierwszy raz..gram czołgiem cięzkim, jestem skupiony w czasie gry i zniszczyłem już 3 czołgi wroga, a tu jakis koleś z mojego teamu, uporczywie mnie blokuje, zajezdza droge, nadstawia "tyłek" swojego czołgu, nie pozwala grać.. dzis sie wqrzyłem i wpakowałem mu kulke.konto zawieszone do jutra.Jak sobie radzicie w takich sytuacjach ? i nie piszcie prosze , że trzeba mieć cierpliwosc, bo tak grac sie po prostu nie da..
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Misje indywidualne w patchu 9.5 Jak juz pewnie wiecie, w następnym patchu 9.5 będą wspaniałe misje misje indywidualne na czołgi np. Stug IV, T-28c itd..v , misji jest sporo, są dośc trudne, ale jak pokazuje serwer testowy, nagrody sa bajeczne, dni premium, miliony golda a nawet wolne doświadczenie.. WG nic nie robi bez przyczyny.Właśnie trwa misja na WZ-111, a właściwie 7 misji, jeśli nie zrobisz jakiejś, możesz wykupić "żeton" za ok. 42 zł .WG przyzwyczaja graczy w ten sposób, że misje, które sprawiają kłopot, można wykupić. Teraz pytanie: Ile będą kosztować "żetony" na misje indywidualne w patchu 9.5 ?
ex2luv
ex2luv zadał pytanie w grze World of Tanks
Czy uważacie że "Misje" zabijają gre w WOT ? Wszystko było dobrze, do niedzieli.Od wczoraj rozpczęła sie katorżnicza misja na Wz=111. Na serwerze jest teraz pełno dzieciaków, nikt nie dba o zwycięstwo drużyny, bo przeciez Najważniejsze są zniszczone czołgi i Demage ! Zgrałem od rana 20 bitew w tym 1 zwycięstwo.Nie ma znaczenia, że po każdej bitwie zajmuje 1 lub 2 miejsce w teamie.Po prostu musiałem wyjść na chwile z wota, wrzucić luz w gacie i to napisać..Nikogo nie intereuje już minimapa, kazdy zapi@ do przodu żeby sie nachapać demage, zniszczyć co sie da i wziąść nastepny czołg....