ewcia203
ewcia203 napisała na forum gry Arena Mody
Jak wbić szybko 10 lvl? Możesz również chodzić do pracy w Centrum FTV. Za każdą godzinę pracy dostajesz 1 punkt do poziomu. Można ustawić na raz max. 8 godzin i polecam to robić na noc. Otrzymasz wtedy 8 pkt i dodatkowe pieniądze. Podobno na przyjęciach też można robić zadania i zdobywać pkt, ale na nie trzeba dostać zaproszenie.
ewcia203
ewcia203 napisała na forum gry Arena Mody
Jak zdobywać doświadczenie Oprócz pojedynków na arenie mody możesz także chodzić do pracy (polecam ustawienie pracy na noc na 8 godzin). Za 1 godzinę pracy dostajesz 1 punkt doświadczenia, za 2 godziny - 2 punkty, za 3 - 3 i tak dalej. Do pracy można chodzić w Centrum FTV (wchodzisz tam z zakładki "miasto").
ewcia203
ewcia203 napisała na forum gry Stardoll
odzyskanie konta Nie mogę zmienić maila. Żeby go zmienić, trzeba wejść na stary mail i tam potwierdzić, że chce się go zmienić. A gdybym nie zapomniała hasło, to nie byłoby całego problemu. Do tego odblokowanie maila też nie jest takie proste. Gdy zakładałam konto na Stardoll, byłam zbyt młoda na własny adres, więc starszy brat mi swojego użyczył. Kiedy teraz proszę go, żeby coś z tym zrobił, mówi, że kiedyś dzwonił w sprawie odblokowania jego konta, ale chcieli od niego jakichś danych, więc odpuścił. Mówi, że nie będzie się pierdołami zajmował. :/ Na razie napisałam im wiadomość z wszystkimi możliwymi potrzebnymi informacjami i czekam już 4 dni. Zobaczymy, czy w końcu coś z tym zrobią.
Herosi w grze Najpierw musisz uzbierać te kryształy danego koloru (na karcie herosa masz podaną wymaganą ilość) i zrekrutować wybraną postać. Następnie wyszukujesz w dole ekranu opcję "Party" i tam przeciągasz z listy po lewej herosów na plansze. Im wyższy masz poziom, tym więcej postaci możesz tam umieścić.
ewcia203
ewcia203 napisała na forum gry Big Farm
Dlaczego nie zalicza mi zadania? Masz na myśli zadanie z dogry? Jeśli chodzi o zakładanie konta, to przy zadaniach wyświetli się okienko do wpisania swojego nicku z gry, potem przejdziesz do następnego zadania. Jeśli chodzi o budowę silosu, musisz wysłać im zrzut ekranu, na którym będzie widoczny silos i Twój nick.