Wy.mienię sk.iny na p.sc Witam. Mam do wy.miany następujące skin.y: http://ifotos.pl/z/wwqehwr za, które chcę k.od o wartości 40zł. Od razu zaznaczam że pierwsze kod a potem sk.iny żeby nie było żadnych komplikacji co do tej kwestii. W niektóre wyrazy będą wstawiony kropki bo reż.imowy sk.ryp odsyła post do modern.izacji.
Sprz.edam konto 44lvl su.pp.ort Witam. Na koncie znajduje się 44lvl su.pp.orta na którym jest 2,3kkk złota, 500 waluty pre.miu.m, i parę krysz.tałków za około 0.4kkk i inne materiały eq niebieskie zrobione pod obr.ażenia, szybk.ostrzelność i prze.bicie. Wartość konta wyceniłem 40zł, które chciałbym o otrzymać w formie pay.safec.ard. Reżi.mowy skrypt nie pozwala pisać postów w normalnej formie dlatego w niektórych słowach będą wstawiane kropki.
Sprzedam konto 44lvl support Witam. Na koncie znajduje się 44lvl supporta na którym jest 2,3kkk złota, 500 waluty premium, i parę kryształków za około 0.4kkk i inne materiały eq niebieskie zrobione pod obrażenia, szybkostrzelność i przebicie. Wartość konta wyceniłem 40zł, które chciałbym o otrzymać w formie paysafecard.
etheriia
etheriia zadał pytanie w grze Vindictus
Sprzedam kod promocyjny na 22 euro Mam do sprzedania kod o wartości 22 euro, który zawiera ( Unlimited Hairstyling Pass (7 days) - Unlimited Inner Armor Pass (7 days) - Goddess Grace x5\n- Divine Blessing Stone x5 - Battle EXP Capsule (30 days) x1 - Automatic Fishing Pole x200 - Novice Badge (30 days) x1 - Storage Expansion Ticket (30 days) x1 - Premium Marketplace Coupon x10 - Limited Critical Epaulet (7 days) [+5 CRIT, +5 LUK] x1) wymienię go na paysafecard o wartosci 40zł lub doładowanie na steam o wartości 10 euro.