enemyfate
enemyfate napisała na forum gry World of Tanks
Czołg z misji Odkupić - nie będziesz mógł. Support umożliwia jednorazowe przywrócenie przypadkowo sprzedanego czołgu premium. Jest to podkreślam JEDNORAZOWE i lepiej zostawić sobie tą opcję, gdybyśmy na prawdę przez przypadek sprzedali czołg premium np. VIII poziomu. PS: Jeżeli mają wam przywrócić czołg premium to koszt jego sprzedaży musi znajdować się na koncie np. jeżeli sprzedaliśmy czołg premium za 2.000.000 kredytów to na naszym koncie musi znajdować się minimum 2.000.000 kredytów, które zostaną nam zabrane, a w ich miejsce wróci czołg.
enemyfate
enemyfate napisała na forum gry World of Tanks
Jak strzelać? Każdy czołg posiada tzw. weak spoty, czyli słabe punkty. Są to między innymi wizjery, włazy, zbiorniki paliwa. Każdy czołg najmniejszy pancerz ma z tyłu oraz po bokach. Jeżeli nie masz możliwości objechania przeciwnika i musisz walczyć z nim od frontu to staraj się celować we włazy na wieży, bądź dolną płytę przedniego pancerza. To, że ktoś ma Cię na kilka strzałów, a Ty musisz w niego wpakować kilka pocisków zależy od tego jakim rodzajem czołgu grasz. Strzelam, że są to Light Tanki - czołgi lekkie. Takim czołgiem nie należy się zatrzymywać i wdawać w bezpośrednią walkę z innymi czołgami. Należy dużo się przemieszczać, jeżeli już strzelać to z ukrycia, bądź starać się strzelać będąc w ruchu.
enemyfate
enemyfate napisała na forum gry World of Tanks
Su100 y czy dicker max? SU - twardsze od dickera, mniej celne, mało mobilne i jest całkiem spory. DM - czołg do gry z 2/3 linii, dobre camo, przyzwoity DPS, całkiem celny. Jeżeli miałbym wybierać spośród tych dwóch to wybrałbym DM. ( Darmówka z misji, dziękuję WG)
enemyfate
enemyfate napisała na forum gry World of Tanks
AMX CDC czy Panther 8,8 czy t-54 first prototype? CDC - wielkie, szybkie, bardzo celne pudło na pociski - wszystko w niego wchodzi, nadrabia celnością i penetracją. Bardzo często pada mu ammorack. ( Mam go w garażu). T-54 first prototype - zbliżony do T-44, trochę w moim odczuciu za wolny jak na meda. Świetny pancerz z przodu, całkiem niezłe działo. I jak to rusek - lubi zaskakiwać (często dostaje za zero po gąskach). (Również posiadam w garażu). Panther 8.8 - tego czołgu nie posiadam, nie bardzo wiem jak mogę go opisać. Z doświadczenia zauważyłem jednak, że nie jest on zbyt ciężkim przeciwnikiem, z reguły strzelam do niego na pałę ( bo wszystko wchodzi). Wymaga zapewne skilla, tak jak CDC. Podobno dobrze zarabia. Podsumowując: CDC - przyjemny, wymaga skilla t-54 mod.1 - mułowaty, wybacza wiele błędów Pantera 8.8 - najsłabsza z wymienionej trójki.
Kogo wybrać na top'a ? Pantheonem będzie Ci łatwiej na Tobie i jeśli będziesz wstanie wykorzystać jego ulta to będzie gwarantowane zwycięstwo. Shen też jest dobry ponieważ możesz ratować sojuszników przez swojego ulta, dzięki czemu jesteś też mobilny i możesz w każdej chwili skoczyć na inną linię z pomocą. Shen jest bardziej użyteczny od pantheona, ale znowu patheon jest silniejszy i ma dobrego bursta. Jeśli ogarniasz shena to obstawiała bym właśnie jego. :)
Kogo lepiej kupić? Sona jest o wiele łatwiejszą postacią, jedyne co robisz to klikasz q,w,e i nie musisz w nic celować, jedynie przy ulcie dzięki któremu można wygrać nie jednego team fighta. Soraka jest nieco trudniejsza, trzeba dobrze wyczuć przeciwnika by odnawiać sobie hp z q. Ja bym zbierała na Sonę, wg. mnie jest lepszym supportem :)