Jeśli kogoś interesują poradniki z Gry "Go Ninja" lub innej wersji tej gry zapraszam na mój kanał YouTube, wystarczy, że wpiszecie w wyszukiwarce 'eliaszkkk' poznacie po avatarze białym "Tak" na czerwonym tle. Heja!
eliaszkkk
eliaszkkk napisał na forum gry Go Ninja
Warto grać czy też może nie ? :D Gra jak najbardziej warta polecenia, jednak, nie ma szans, żeby być top1 bez wydawania gotówki, gra jest mega Pay to Win, niestety, ale bez tego można się świetnie bawić, gram w nią już koło 2 lat i jest ciekawa, bo mniej więcej co 2 miesiące są nowe rzeczy :)
eliaszkkk
eliaszkkk napisał na forum gry Go Ninja
Czy w tej grze jest wirtualna waluta? Są silvery które można zdobyć grając, kupony, które też można zdobyć za pomocą po prostu grania, jest to zastępcza waluta, która działa jak goldy (które trzeba kupić za realną gotówkę), z tym, że Goldy można użyć wszędzie a Kupony tylko w poszczególnych rzeczach.
eliaszkkk
eliaszkkk napisał na forum gry Go Ninja
super umiejętności Wystarczy, że będziesz grał, codziennie dostajesz ileś tam S. Ability, które się wydaje, żeby dostać lepsze "skille", jeśli chcesz możesz zajrzeć na YouTube do moich poradników, wystaczy, że na YT napiszesz 'eliaszkkk' pozdrawiam.