Darmowy kod? Tak jest! Zgłaszam się :) Jestem tutaj nowy, ale bardzo aktywny, a kodzik bylby miłą niespodzianką moze w koncu udaloby mi sie odpalić gre bo od początku miesiaca jestem w pracy 7 dni w tygodniu a to bylaby przyjemna forma mobilizacji do gry :)
Kogo polecacie na mida/topa ? Bociek wg mnie gragas wypadł troche z obiegu jako jungler przynakmniej w nizszych dywizjach bo ludzie probowali grac nim jungle pod full ap. Ok jest dobry jesli grasz nim ad jungle ale dla mnie wiecej przyjemnosci daje gra shaco w jungli oczywiscie jesli mam w teamie tanka na supporcie i tanka lub off tanka na topie ;)
Kogo polecacie na mida/topa ? Tak jakbym napisał co polecacie żebym zjadł na śniadanie/obiad ewentualnie kolacje... Bo już 3 dni nie jem bo mi nikt nie odpisuje... Trochę te pytanie dziwne, grałem z ludźmi którzy lb carrowali całą grę na midzie ja mam ponad rok lb i próbowałem i za uja nie potrafię się wstrzelić w jej mechanikę (mimo dosyć dobrego sprzętu, ale jak to mówią sprzęt to dopiero połowa sukcesu druga połowa to umiejętności), a np zeda ogarnąłem w jeden dzień czy yasuo którym nie gra się tak łatwo jak się wydaje.
Akali czy Cassiopeja ? slava-tos nie zgodzę się z Tobą. Teraz łatwo jest prawie każdą postacią ugrać na akali zedem czy anką nie ma problemu nawet yasuo czy lux, trzeba się z tym pogodzić że po nerfach to już nie ta sama postać i że już raczej nie wróci do mety.
Dla zabicia czasu Czego to się nie robi żeby nabić wyświetlenia : D I tak nie będzie żył z let's play'ów bo już za dużo się tego namnożyło na yt i ludzie wolą raczej tych których znają albo się gdzieś o nich słyszało niż kogoś nowego, bo zaraz jest porównywanie, że to robi jak ten a to jak tamten ;) Ale mimo wszystko życzę powodzenia i jeśli hejty Cię nie zniechęcą może osiągniesz sukces ;)
Lagi po instalacji patcha 5.20 Szukałem i tam twierdzą jedynie że nowa postać może lagować grę, jednak gdy w grze jej nie ma nadal ten sam problem. Nigdy nie miałem z tym problemu przy full detalach i hd... Nie będę niepotrzebnie zmniejszał sobie efektu wizualnego przez to, że oni coś zrąbali...