dziordz
dziordz zadał pytanie w grze World of Tanks
Zwrot zakupionego czołgu premium? Kupiłem sobie czołg premium (za normalną kasę - przelewem) i dostałem wiadomość "Masz prawo odstąpić od tego zakupu w terminie 14 dni bez podania powodu. Okres ten liczony jest od dnia zakupu." Czyli mogę kupić sobie czołg pojeździć 14 dni i oddać? A statystyki na nim zostają? Czy jest to może okazja dla kogoś kto nie ma czołgu premium? (kupuje sobie premkę na 14 dni, "wypożycza" T34, robi sreberka i zwrot)
dziordz
dziordz zadał pytanie w grze World of Tanks
Wrażenia z serwera testowego. Czy wy też macie wrażenie, że WG wprowadza coraz szybsze czołgi. Nowe brytyjskie niszczyciele są bardzo szybkie a 8T ma działo z 10T. Moim zdaniem powolne fortece powoli odejdą w niepamięć przez szybkie lekkie (nowe USA są mega), średnie z magazynkami i szybkie niszczyciele.
dziordz
dziordz zadał pytanie w grze World of Tanks
Kupno złota czy premtaka którego już mam? Mam pytanie bo za ok 20 zł można kupić 1000 golda. Ale teraz jest zniżka na czołgi premium i za 9,88zł mogę kupić T2 light wartości 750 golda (+miejsce w garażu). Czy mogę sobie kupić dzisiaj dwa takie czołgi i jak jutro się zaloguję (brak zniżki na premtanki) to dostanę 1500 golda i 2 miejsca w garażu? Gdzie tu sens?