denan63
denan63 zadał pytanie w grze World of Tanks
Co lepiej zrobić - is-3 czy amx 50 100 Z magazynkami mam niewiele do czynienia, kiedyś grałem "setką" na koncie kolegi i robiłem po 2000-2500 na bitwę. Wiem, że wynik przeciętny, ale czołg mimo to mi się spodobał, jednak nie wiem, który z tych dwóch czołgów wybrać. Chce, żeby czołg sprawdzał się na druzynówkach i twierdzach, oraz żeby nie był okazyjny (żeby dało się coś ugrać na każdej mapie i na każdych tierach).
denan63
denan63 zadał pytanie w grze World of Tanks
Jaki drugi X tier wybrać? Wczoraj zrobiłem pierwszy X tier - is-4 i zastanawiam się nad drugim. Narazie najlepiej wyexpione gałęzie są zrobione do VII tiery, więc najchętniej wybrał bym coś z tego. Do wyboru mam: batchat 25t, ob. 140, is-7 i ob. 268. Wolał bym nie iść w is-7, bo nie chce drugiego ht, ale jak wy uważacie, co najlepiej wybrać? Oczywiście mogą być też propozycje spoza listy, jeżeli czołg jest fajny.
denan63
denan63 zadał pytanie w grze World of Tanks
ST-I vs IS-4 pomocy! Tydzień temu wyexpiłem is-4 i wczoraj udało mi się zebrać na niego kasę, ale nie wiem czy warto go kupować. Kadłub praktycznie ten sam, działo to samo, a inny MM. Czy is-4 jest dużo lepszy i czy warto go kupić?
denan63
denan63 zadał pytanie w grze World of Tanks
T26E4 Mam zamiar oszczędzić trochę golda i kupić super persha, ale nigdy nie miałem okazji, żeby pograć tym czołgiem. Mam oczywiście zamiar kupić go jak będzie jakaś promocja, ale mam pytanie do osób które go posiadają, czy warto go kupować? Ps. Nie mam załogi do tego czołgu, ani doświadczenia na amerykańskich medach.