Co dają rangi w CS:GO? Aktualnie nic, bo system rang po vac wave'ach się zwalił. Teraz silvery mają rangi do mge i potem np. na takich ytubach oglądasz film, a w komentarzu "ey jaką masz range bo ja mg2 hehe" albo "ja to po 10 meczach dostałem golda 4, a ty miałeś rok temu silvera hehe". A widać, że poziom spadł masakrycznie bo np. większość czasu gry (a gram od marca 2014) siedziałem z teamem w okolicach golda 4-mg2 (większość po 10 meczach w tamtym czasie miało silvera4-mse) i na aktualnym poziomie po 10 meczach jak 2 konta pokupywaliśmy to każdy dostał po lemie i większość po chwili latała w supreme,ge to jednak widać, że te rangi gówno dają, bo byłe goldy,kałachy potrafią se na lajcie wbić lema/supreme'a/ge...
Konfort gry Konfort? xD GO z początku był słabą grą, jednak jeżeli rozchodzi Ci o aktualną skalę ocen - to dałbym 8/10 (Trochę zawyżone, bo co się ostatnio w grze dzieje to masakra, fala fanboyów jakiś youtuberów z polski zalała csa i na uproszczonym/społeczności nie da się po prostu grać bo taka dzieciarnia tam siedzi)
Nowa Skrzynka Prawdopodobnie nowy case, będzie dopiero przy następnej operacji (ta kończy się 30 września), czyli obstawiałbym połowe pazdziernika (chociaż nie wiadomo, bo przecież valve bawi się w majory (hajs itp.), więc mogą zaniedbać wydanie next case'a/operacji na rzecz przygotowania do majora)