POMOC Z instalacją Witam. Mam problem.Chce pobrać sobie word of tanks, wchodze na strone sciągam instalkę, i gdy w nią wchodze wyskakuje mi błąd "the setup files are corrupted. please obtain a new copy of the program" co zrobić by pobrać gre? Z góry dziękuje
lewy przycisk myszy Witam. szukałem ale nie znalazłem podobnego tematu. Zdarzyło mi się kilka razy, że lewy przycisk myszy odmawia posłuszeństwa. Wywaliłem myszkę bo myślałem, że jest walnięta. Okazuje się, że inna mysz ma te samą przypadłość. Najciekawsze jest to, że zacina się tylko gdy gram na T30. Zbieg okoliczności, czy obie myszki są do d... czy może robię coś nie tak ?
Zawiecha - kara Gram na stronie EU więc komunikaty mam w j. angielskim. W czasie logowania do bitwy przesuwa się kreska potem licznik czasu pozostałego do rozpoczęcia bitwy. Problem w tym, że gdy pasek dojdzie do końca nie następuje przejście do stopera, pozostaje strona z tzw. "kereską" totalna zawiecha. W słuchawkach słychać rozgrywający się pojedynek widzę na wykazie pojazdów, które zniszczone a które jeszcze w walce a ja dalej czekam i czekam. do końca gry. Po zakończeniu gry kiedyś to było później otrzymuje info od administratora o otrzymaniu kary za bierną grę - nie uczestniczenie w niej. Coś nie tak z moją grą ?
Brak Otoczki Wokol Sojusznika jak i wroga witam niewidze ani czerwonej ani zielonej otoczki wogol czolgu nw co sie stalo a bez tego nieda sie grac bo niewidac w co sie strzela .mam grafike nvidia geforce gts450 .nowe stery winds 7 kiedys wsio dzialalo a teraz nic i bez modow spr i czyscilem folder cache <dziala to ponownego odpalenia gry.robilem tez tak ze wbijalem do gry wyl tryb pelno ekranowy zapisywalem odpalalem gre od nowa wlaczalem tryb pelno... i zapisywalem i tez dzialalo ale do ponownego odpalenia gry. Prosze o pomoc juz niemam nadzieji probowalem wszystkiego chyba nawet reinstal... z gory dziękuje i wybaczcie za bledy/.
Podbicie a zajęcie wioski Witam Wysyłałem kilka ataków ze szlachcicem i gdy poparcie spadło poniżej zera nie podbiłem tej wioski,przyszedł mi tylko raport o ZAJĘCIU tej wioski,moje wojsko w niej stacjonowało,lecz jedyną rzeczą,jaką mogłem zrobić z tą wioską,to odwołanie moich żołnierzy. W dodatku zginął mi szlachcic,jak przy przejmowaniu wioski,jednak wioska w dalszym ciągu należy do swojego właściciela,nie przejąłem jej. O co chodzi? Kiedy wioske się podbija,a kiedy zajmuje? To jest jakiś błąd,czy to normalne i jest jakiś konkretny powód,że tak się stało? Z góry dziękim za odpowiedź
szlachcic Jak wyśle 4 szlachciców w jednym ataku to istnieje prawdopodobieństwo, że zbiją oni 100 lojalności i 1 z nich zginie, a 3 innych wróci do wioski czy niezależnie od tego ilu szlachciców wyśle w jednyma ataku to mogą oni zbić tylko 20-35 p. lojalności.
Szpital. Jak to działa? Zastanawiam się jak działa ten szpital ? Rozumiem że przywołuje do życia wojaków którzy walczyli w obronie mojej wioski i polegli. Zależy od poziomu ile tych wojsk wskrzesi . Teraz tylko się zastanawiam czy ten szpital leczy tylko moje wojska czy również wojska wsparcia ? Przykładowo mam wioskę off . Podczas ataku wycofuję swoje wojska a kolega podsyła mi swój def i jego wojsko pada. Czy mój szpital wyleczy część jego wojska? W końcu też robili jako mój def. Nie wiem czy w offowej wiosce opłaca się budować szpital? Czy będzie on leczył wojska z danej wioski czy również wojska wsparcia?
Balanas - surowce Chciałbym zwrócić uwagę na problem w grze a raczej jej balans surowców. Mianowicie surowce z częstej farmy są o wile za duże. Surowców jest pod dostatkiem a nie ma na co je wydawać. Magazyny są przepełnione i trzeba w nie inwestować. Inna sprawa, że wyprawy po surowce na wioski barbarzyńskie są stanowczo za krótkie, może to być również źródło problemu. Nie tylko ja na to zwróciłem uwagę ale członkowie mojego plemienia również. Co wy o tym sądzicie?
konto witam : )zarejestrowany jestem od dzisiaj i jak wchodze w swój profil mam ... Konto nie istnieje lub jest w trybie inicjalizacji (w takim przypadku dane będą dostępne niebawem). ktos powie o co chodzi