Warto grac deaglem w pierwszej rundzie? co wy ludzie pier*** w 1 rundzie nie kupuje sie kamizelki ani dgl ani cz ani 5-7.Najlepiej iść z usp/glock + zestaw granatów ewentualnie p250+ jakies granaty. Kamizelki są dobre na śilverach bo tam nie umieją strzelać w głowy.Podstawowe pistolety zabijają w głowe na hita więc nie trzeba ich zmieniac na inne,chyba że ktoś szykuje się na ostrzał z dalekiego zasięgu,wtedy można przekupic glocka na p250 (glock może nie zabić na hita z większego dystansu)
Dam klucz do gry Antisquad (4,49euro na steam) za dowolny skin do CS:GO o wartości rynkowej minimum 1,70 euro.
mój nick na steam to Arrey (piszcie na pw lub pod tym postem)
Sposób na dużo FPS możesz sobie zmienić ustawienia systemu windows.System będzie wyglądał troche gorzej ale zmiana ustawien zajmuje kilka chwil więc jak nie grasz możesz sobie cofnąć. Powinno wpaść kilka fps. Start>prawym myszki na komputer>właściwości>zaawansowane ustawienia systemu>ustawienia pod zakładką wydajność>dopasuj dla uzyskania najlepszej wydajności.
3 refy ww 5 refów Twitch Powiedzcie mi proszę jak to jest teraz z tymi refami. Zauważyłem że teraz największa nagroda jest za osiągnięcie 5 refów.I mam pytanie do was bo nie mogłem sie tego doszukać na stronie Lola Czy za robienie refów samemu sobie jest zabronione? Jest za to ban lub jakaś kara ? Jeżeli ktoś jest w posiadaniu linku do takich informacji (tylko strona z lola) prosiłbym o podanie.