chadzys
chadzys napisał na forum gry Dragon Knight
Otwieranie okna postaci Dobra... Problem jest taki, że okno postaci można otworzyć na wyższym levelu. Mam nadzieję, że screen taki jak "Osiągnąłeś poziom 5" wystarczy administratorom, bo trochę lipa, że nei można tego odpalić...
chadzys
chadzys napisał na forum gry Dark Era
60 LVL WBIJA SIĘ WIEKAMI Gram 5ty dzień i mam 58.5 a dziś jest szansa na 60. Po prostu robisz kampanie na eq + golda a kampanie na expa robisz w momencie, gdy aktywny jest double XP, wtedy dostajesz za mobki nawet po 20 tysięcy expa. W kampani na expa masz tyle mobów, że możesz nawet 2 poziomy wbić jak masz dodatkowo aktywowane 1.5XP :) Wszystko jest do zrobienia. Wystarczy hajs przemieniać na punkty doświadczenia itp. Nie tyle być no-lifem w tej grze, co grać z głową.
chadzys
chadzys napisał na forum gry Dark Era
Konto nie zarejestrowane przez dogry? Kpina... "Zadanie brzmi "Zdobądź 20 poziom", a nie "Zdobądź 28 poziom". Jeśli dodajesz screen z innym zadaniem, to my go nie zaakceptujemy. Takie są zasady." Czyli mając 19 poziom i robiąc zadanie, za które dostaje tyle expa, że wbija mi 21 to już nie mogę wrzucić screena bo nie miałem nigdy 20 poziomu! Zajebiste rozumowanie... Bomba
chadzys
chadzys napisał na forum gry Dark Era
Konto nie zarejestrowane przez dogry? To samo! Po wrzuceniu screena z osiągnięciem zadania z gry Dark Age - "Konto niezarejestrowane przez dogry. Screen z zadania powinien zostać wysłany zaraz po jego ukończeniu" To są jakieś jaja... Przecież zarejestrowałem konto po przejściu z linku dogry. A czy wysłałem wczoraj czy dzisiaj screena to chyba nie robi problemu? Przecież mam na to 10 dni! I pewnie zaraz dostanę jakiegoś bana za spam, ale mam to gdzieś... Totalna olewka od adminów. Nikt nawet nie próbuje wyjaśnić sytuacji.
Po wrzuceniu screena z osiągnięciem zadania z gry Dark Era - "Konto niezarejestrowane przez dogry. Screen z zadania powinien zostać wysłany zaraz po jego ukończeniu" To są jakieś jaja... Przecież zarejestrowałem konto po przejściu z linku dogry. A czy wysłałem wczoraj czy dzisiaj screena to chyba nie robi problemu? Przecież mam na to 10 dni!