Ładne konto tanio oddam - nie mam czasu na grę. Mam konto do oddania - ponad 1000 pp i duuużo ładnych flag. Nie mam już tak czasu na plemiona jak kiedyś gdy prowadziło się plemiona pomiędzy 1 a 10 top świata:) Nie chcę pieniędzy, zadowolę się psc do lola - tam teraz więcej gram :) Jak coś piszcie na priv. jakoś się dogadamy. By pokazać co jest na koncie wejdę na plemionka i dam zasta
Dzsiejszy patch - co wnosi? Na dniach był już patch a dzisiaj ponownie gra się aktualizuje. Wiecie może co wnosi nowego? Czy chodzi tylko o te nowe skiny typu Fiddlestik? Jakoś nie widziałem żadnego info dlatego się zastanawiam. Z góry dziękuję za odpowiedzi i życzę zwycięstw oraz dużo pozytywnych emocji płynących z gry w lola.
Alistar - porady. Szczerze powiedziawszy to kupiłem go jakiś czas temu, zagrałem dwa czy trzy razy i poszedł w odstawkę. Wczoraj trafił mi się skin do niego z tajemniczego prezentu więc pasowało by pograć nim trochę. Jeśli ktoś nim gra to powiedzcie gdzie się sprawdzi , jak grać co kupować itp. Z innej beczki pytanie - czemu mogę tylko jedno pytanie dziennie dodawać ? Ponieważ mam tylko jedno dziennie to pozwoliłem sobie tutaj dać :)