buum99
buum99 napisał na forum gry Warframe
Zmienione zadania :V "Mamy konkretne wymagania, konkretny opis zadania - wymagamy X poziomu warframe, nie ma nigdzie słowa o poziomie mistrzostwa." Szkoda tylko że 10 dni temu kiedy większość ludzi zaczynała w tym ja nie było słowa warframe.... To że teraz próbujecie ratować twarz zmieniając opis zadania jasno oznacza że sami popełniliście tutaj błąd, a punktów dać nie chcecie....
buum99
buum99 napisał na forum gry Warframe
Znikły zadania. LOL Myślałem że już napisałem bardzo jasno o co chodzi, ale ok.... Tak ja również wciąż mam pokazane zadania, a to wszytko dlatego że wystarczająco szybko podałem swój nick z tej gry, czyli zarejestrowałem się, pobrałem grę i się do niej zalogowałęm... Podając nick na stronie rezerwujesz sobie możliwość wykonania zadań, ale to tylko tak na moje oko nieczytającego postów.
buum99
buum99 napisał na forum gry Warframe
Znikły zadania. Nie żeby coś, ale wystarczy logicznie pomyśleć że to nie jest serwis charytatywny, mają zlecenie na tyle nowych aktywnych kont i je realizują. Kończy się limit znika możliwość zdobycia punktów. Następnym razem bądź szybszy.