Mam odblokowane 3 dźewiąte tiery konto premium, jadzia 8.8 i jakoś to pójdzie; zasadniczo też mam problem z brakiem kredytów; policzyłem, że mam przebadane 24 czołgi, które chcę kupić (i jeszcze kilka, których na razie nie planuję) i jakoś to zarabianie jest zbyt wolne w stosunku do moich potrzeb :)
jg8.8 wycofany? Podobno mają wycofać, tak, jak ostatnio E-25, z tym, że to jest wycofanie ze sprzedaży, a nie usunięcie; jeśli masz go, to Ci nie zabiorą. Gdzieś słyszałem, że WG dąży do wycofania wszystkich pojazdów z preferencyjnym losowaniem, a jadzia takie właśnie ma, bo nie rzuca jej na X.
Co wybrać? Każdy z nich ma swoje zalety i zwolenników; ja chyba zdecydowałbym się na T-34-85 bo jest najbardziej uniwersalny, ma najlepszy balans mobilności, pancerza i działa. Z poza tej listy, ostatnio sporo gram VK 30.01 (P) i powiem szczerze, że zakochałem się w nim. Co prawda dopiero po wymaksowaniu zaczyna się zabawa, na stocku to jest po prostu makabra, ale warto ulepszyć wszystko nawet wolnym expem, a potem jest naprawdę dobrze; pancerz jest jak na meda bardzo dobry, działo znacznie lepsze niż u konkurencji, a i ku mojemu zdziwieniu z mobilnością nie jest wcale źle. Może nie fruwa jak kromka, ale daje radę.
Najlepszy czołg VI tieru wiadomo, że są tuzy typu KV, czy Hellcat, ale mnie świetnie grało się też zupełnie innymi szóstkami. Na VK 30.01 (P) w pierwszej kolejności, ale też na SU-100, na Jacksonie, ostatnio przekonałem się do 59-16, a nawet na SU-8 (tak to się nazywa?). Zasadniczo bardziej chodzi tu o to, co komu podejdzie, bo każdy ma inne zalety i inne wady.
prośba do graczy He, he, masz oczywiście rację, ale też wcale nie często miałem sytuację taką: start bitwy, jadę tam, gdzie według wszelkich prawideł mój pojazd powinien się znaleźć i hmmm, jadę sam. Wszyscy walą drugą stroną i to nie tylko pomidory, ale też doginacze. Co jest k.? No to ustawiamsię,żeby bronić flanki, czasem może jeszcze ktoś dołączy, ale to chyba przez przypadek ;) Rwę włosy z głowy, myślę o drużynie same nienajlpesze rzeczy... I co? I okazuje się, że ten porąbany manewr jest skuteczny. Nie wiem, jak to się dzieje, ale bitwa jest wygrana :/ I gdzie tu logika?
Najlepszy czołg premium? To jeszcze zależy,co rozumiesz przez najlepszy :) Bo generalnie, to pewnie tzreba wybrać którąś z ósemek, które świetnie zarabiają, a jeśli to byłby Jagdtiger 88 to jeszcze ma preferencyjne losowania, ale czy one sa znowu takie najlepsze porównując je z innymi pojazdami z ich tieru? Dość dyskusyjne. Za to czwartotierowy B2 na swoim tierze jest bezdyskusyjnie potęgą, a nigdy nie losuje go na wyższe tiery. Zawsze na topce i po szybkim wczuciu się w niego jest to potwór, a nie czołg. Penetrację ma słabą i w mocniejsze czołgi trzeba walić goldem, ale z drugiej strony ten gold jest w nim bardzo tani i nawet jak się stale z niego sypie, wychodzi się na plus. Moim zdaniem najlepszy jest właśnie ten. (ale jeśli mówimy o zarabianiu, to już zupełnie inna historia :D )
Najlepszy czołg tieru 9 - INACZEJ z jaką dziewiątką mam największe problemy? to jeszcze zależy, czym sam jadę i to już można rozpatrywać i pod względem tieru i pod względem konkretnego pojazdu; ale tak najbardziej uogólniając to chyba T-54 najbardziej mi zawsze dokucza, no chyba, że jadę siódemką, to wtedy ST-I i E75
E100 - jakie moduły? Jeszcze tylko ktoś napisze "dosyłacz, osłona, wentylacja" i bedzie już komplet kombinacji :D W ten sposób, to chyba do niczego nie dojdę ;) Możecie jakoś wskazać konkretne zalety Waszego ustawienia i jego przewagi nad innymi?
Iść w drzewko japońskie czy francuskie? Wiesz, dla każdego coś miłego. Zasadnicza różnica jest taka, że francuskie drzewko ma sporo gałęzi i możesz sobie trochę powybierać, co pasuje do Twojego stylu. Japonia takiej możliwości jak na razie nie daje. Obie te nacje są dość specyficzne, a w każdym razie inne od klasyków. Moim zdaniem francuskie pojazdy są ciekawsze i dają więcej możliwości, ale to zdanie subiektywne.
KV-4 wieża i ogólnie pancerz Jak to jest z tym KV-4?... Gdzie nie poczytam, to jest opinia, że to straszny twardziel, a jak gram, to wszystko jedno, jak się nie ustawię, zawsze ktoś mnie przebije :/ Ok, wiem, że nie jestem super graczem, ale mimo wszystko rozdźwięk między opiniami a własnym doświadczeniem jest ogromny. Mam na to dwie teorie: 1. wina goldowych pocisków 2. wina dobudówki na wieży - może lepiej grać na tej poprzedniej wieży Jak to jest, według Was?
Co nowego w WOT by Wam się marzyło? Mnie kręciłyby takie udoskonalenia: - bitwy ze zmienną pogodą i z realnym jej wpływem na rozgrywkę (mobilność, zasięg widzenia) - bitwy o różnych porach dnia (kwestia oświetlenia) i bitwy nocne - losowe zmiany na mapach, przy każdej bitwie w wyniku ostrzału artyleryjskiego (leje po wybuchach, zniszczone budynki)