PSC 1.70PLN za skina! Wymiana! Witam. Mam taki problem jaki miało tysiące polskich graczy. A mianowicie brakujące kilka centów do 5 euro na karcie psc. A, że nie chciałem tak po prostu prosić się o te kilka centów, to chciałbym zaproponować wymianę. Potrzeba mi kod o wartości ~1.70PLN, w zamian oferuję skin o prawie tej samej wartości(bagatela 1.90PLN!!!!WOWowowowoYEA) - TEC-9 Red Quartz(Minimal Wear). Więc, jeżeli ktoś posiada tak astronomiczną sumę, która mu się nie przyda, to zapraszam do wymiany na PW. Oczywiście, z racji tego, że w csgo łatwiej jest być oszukanym niż na cygańskim osiedlu(tak, w tej grze nawet o złotówkę będą chcieli Cię oskubać), to z góry zapowiadam, że skin wyślę dopiero po otrzymaniu kodu. To tyle. Dziękuje i pozdrawiam.
bobic7
bobic7 zadał pytanie w grze Star Conflict
Konto Star Conflict a War Thunder Witam. Najwidoczniej producent Star Conflict to ten sam co War Thunder i nie mogę się zarejestrować z linku, ponieważ mam już konto, które zakładałem z linku War Thunder prawie rok temu, punkty za WT otrzymałem. Teraz pytanie, jeżeli użyję tego samego konta, to otrzymam punkty za Star Conflict, czy nie? Zrobić na nowym e-mailu?
bobic7
bobic7 zadał pytanie w grze OGame
Ogame p2win? Witam, chciałbym się zapytać bardziej doświadczonych graczy Ogame, czy gra ta jest tzw. "Pay to win", tzn. czy aby móc normalnie grać potrzebne jest wydawanie prawdziwych pieniędzy?