Lol ale czy warto??? Ok,w sensie chodzi mi o to czy warto teraz zacząć grać czy czekać aż wydadzą jakąś grę(boje się bo miałem tak z cs 1.6 gram gram,dużo osiągnąłem,byłem średni ale nie słaby i co gdy zacząłem lecieć w górę wyszedł cs go i odrazu wszystko iem,teamy i wszystko odrazu się rzuciło na cs go i co i teraz cs 1.6 niema,mało kto je pamięta a jak ktoś pamięta to nawet teraz niema ani jednego turnieju,a wszystko zmieniło się w dzień wydania cs go)
Rangi o co z nimi chodzi ? Rangi,coś co miało odzwierciedlać skilla a odzwierciedla to z kim grasz,jeśli masz pecha to przeważnie Silver max gold jeśli masz team to nawet do Lema dojdziesz,rangi mają odzwierciedlać twoje umiejętności w grze na których podstawie masz dobierany przeciwników,w skrócie zawsze grasz z różnymi sobie.
Czy Warto? Warto,przesiadłem się z cs go bo tamta społeczność mnie debila,ciągle suka blad ,i nooby eh,bf 4 godnie mi zastąpił cs go a jeszcze jak masz team i se gadasz to już lepiej od csa
cs go ban 7 dni :( Niestety nie,dlaczego?bo valve to c,huje grałem kiedyś w cs go ale społeczność(nooby)zmusiły mnie do odejścia,plus te bany w csie(sarkazm): Za dużo razy ci wywalili,za dużo osób wrzuciłem,zadałem drużynie zaduzo damage,jeszcze gdyby to działało na noobow.... Sory ale wychowałem się na csie i trudno mi było odejść od cs go ale społeczność mnie zmusiła(co drugi mecz nooby nawet mój wujek w lemie mówił ze jacyś nooby,bo grał 2 mecze turniejowe)
Klasy w BF4 Technik,dlaczego? Jestem miłośnikiem scar h,o ogólnie jedyny minus to ze się sam nielecze,dużo latem i jeżdżę wiec przydaje mi się ten palnik,druga klasa to według mnie szturmowiec ponieważ Lubie leczyć ludzi