Rangi w csgo silver 1, silver 2, silver 3, silver 4, silver elite, silver elite master, gold nova 1, gold nova 2, gold nova 3, gold nova master, master guardian 1, master guardian 2, master guardian elite, distinguished master guardian, legendary eagle, legendary eagle master, supreme i global. Kolega powyżej lekko się pomylił :)
Fps w cs:go Obniż ustawienia graficzne na minimalne, powpisuj te komendy i zadbaj o to, żeby procesor w jak największym stopniu był zajęty cs'em (jakieś programy itd.) Ja na swoim laptopie za 2.500 (kupiony 2 lata temu) miałem 30-50 fps, a teraz mam minimum 100, a zazwyczaj 120-150. :)
bajer999
bajer999 napisał na forum gry Grepolis
Jak zacząć wykonywać misje ? Mam to samo. Próbowałem wysłać ss'a do supportu, ale nie mogłem wybrać Grepolis, bo nie było tam tej gry. Dlatego wybrałem losową grę (napisałem o co chodzi z wyborem gry), ale odrzucili ss'a i nadal nie mogę wykonywać misji... :<
Prosze o pomoc Gdy wykonasz zadanie z gry, wciskasz prt sc sysrq (jest gdzies w pobliżu backspace'a). Teraz uruchom painta i wklej zdjęcie (ctrl+v). Następnie zapisz np. na pulpicie. Potem kliknij w okienko przy zadaniach, na którym jest napisane ,,przeciągnij tu zdjęcie lub kliknij...", a następnie wybierz to zdjęcie. Jeżeli wykonałeś czynność poprzedzającą te zadania (umożliwiającą ich wykonywanie, zazwyczaj jest to zarejestrowanie się w grze), a nadal nie masz możliwości wykonywania zadań, musisz kliknąć w zakładkę ,,kontakt" na samym dole, potem temat ,,brak punktów za grę" i napisać wiadomość do administracji/moderatorów.
Fioletowe skiny. Najtańsze są do broni, których bardzo rzadko się używa i zaprawione w walkach. Strasznie brzydkie i nieopłacalne. Zobacz sobie na rynku steam w dokładnym wyszukiwaniu cs:go. Najtańszy jaki znalazłem to CZ75-Auto | Pole Position (zaprawione w walkach) €0.15