azer22
azer22 zadał pytanie w grze War Thunder
Amunicja Jaka jest różnica między poszczególnymi pociskami. Domyślam się, że im droższy tym lepszy ale może źle rozumuję i na różne cele powinienem używać różnych pocisków? Chodzi mi o samoloty. Zdarza się, że zostaję zestrzelony w sekundę, a niekiedy obrywam przez kilkanaście sekund i najwyżej coś mi uszkodzą, a lecę dalej. Dobrze by było mieć jakieś pojęcie na ten temat.
azer22
azer22 zadał pytanie w grze World of Tanks
Wojny klanów. Do tej pory się tym nie interesowałem i to chyba jedyny aspekt gry, o którym nic nie wiem. Czy coś ciekawego mnie omija? Są z tego jakieś dodatkowe korzyści? Jakimi tierami gra się wojny klanowe. Kampania a cw, różnice?
azer22
azer22 zadał pytanie w grze World of Tanks
Gra czasem się wyłącza. Mam mały problem z WoTem. Kiedyś był bardzo częsty, przestałem przez to grać. Później wróciłem i nie zdarzało się to praktycznie wcale. Mianowicie od pewnego czasu, podczas bitwy gra się wyłącza. Bez żadnego błędu, nagle znajduję się na pulpicie i mogę tylko szybko załączyć od nowa licząc, że jeszcze żyję. Piszę bo zirytowało mnie gdy objechałem KV-1S moim Cromwellem i nagle zamiast strzału widzę pulpit. Ktoś zna powód?
azer22
azer22 zadał pytanie w grze World of Tanks
Spadek FPS w wersji 9.0 Niestety nie mogę sobie z tym poradzić. Mam GeForce GTX 660 i procek 4-rdzeniowy 2,67 GHz, RAM 4 GB. Otóż sprawa wygląda tak, że na niektórych mapach mam 60 FPS i jest super, ale jest kilka gdzie FPS spada poniżej 30... Nie mam już żadnych modów, a odparkowanie CPU i process hacker nic nie dają...