asorak
asorak napisała na forum gry Ikariam
Dlaczego tak się dzieje? Pamiętaj, że musi być widoczny Twój nick. Sugeruję otworzenie okna "szczegóły gry">profil i nakierowanie na ratusz, tak żeby wyświetliło się "Ratusz(2)(mając otwarte okno profilu), gdyż kliknięcie na ratusz zamknie okno profilu. Jak nie pomoże to napisz coś więcej o swoim screenie :)
Punkty popularnosci Problem może tkwić w tym że nowi chłopi zwiekszają Ci zapotrzebowanie na konsumę i zmniejszają bonus za wolne przestrzenie w domach, dodatkowo pojawienie się nieprzyjaciół SI w okolicy nakłada kary jak również zła pogoda (po rozwinięciu okna popularności na dole wyświetlona jest suma minusów, można również zobaczyć składowe elementy)
Pierwsze wyprawy wojskowe Przy atakach na wilki zrównoważenie armii wyjdzie najlepiej (jak najlepsi do walki w starciu wspierani przez łuczników, których możesz zdjąć z własnych murów na czas ataku, chyba że spodziewasz się wrogów, ale przed takim Wilkiem i tak się nie wybronisz :-D) do ataków na mocniejszych zrób zwiad koniecznie i zobaczcz czy np ma mało walczących wręcz a dużo łuczników, wtedy wyślij sqoich strzelców, zeby wystrzelać wrogich)