Problem po uruchomieniu gry System win 7, dx11, gefore460, 4gb ramu proc i5 3.2gh. Problem jest taki, że jak odpalam grę wyskakuje obraz czarny ekran, coś mrygnie i dostaję komunikat Exception (EXCEPTION : 0xE06D7363 @ 0x7C812AEB) received Please send the logs/130313_214601.dmp and the last log to developers. You can press Ctrl+C to copy this message to the clipboard. Spotkał się ktoś z podobnym problemem? Ściagałem grę długo i bardzo chciałbym w nią pograć. Jakieś rady?
NOWA MAPA, zwężony midlane i wpływ na grę Nie ma tego nigdzie w opisie ale czy ktoś wie czy mapa na środku została zwężona? Dokładnie wyjście z rzeki jest jakby przeciągnięte ścianami przez co mid jest węższy. Jestem tego nie mal pewny ale nie mogę znaleźć nigdzie potwierdzenia. Jeżeli to nie jest miraż i faktycznie zwęzili mida to przecież to jest strata całego uroku i zrobili z tego miejsce do gangowania/
asdadawwa
asdadawwa zadał pytanie w grze Anno Online
ANNO Online Czy grał ktoś jeszcze w stare Anno które można było dostać za free w takim piśmie Gambit w latach 90'? Jestem bardzo za tym, żeby stare kultowe gry wracały do bytu. Zapraszam do dyskusji.